PODZIEL SIĘ

Przez ostatnie pięć lat serial The Flash zrobił mnóstwo odniesień co do przyszłości Arrowverse. W tym tygodniu padło kolejne, chyba jedno z najważniejszych.

Uwaga, strefa spojlerów do S05E03, prosimy zachować szczególną ostrożność. 

CykadaW tym tygodniu Team Flash tworzył plan gry przeciwko Cicadzie, seryjnemu zabójcy metaludzi. XS (Nora Allen) rzuciła trochę światła na to, czego dokonał w przyszłości i jak ciężko go pokonać.  Supergirl, Legendy, nawet Liga próbowała.

Fani DC Comics na pewno niemało się zdziwili, gdy usłyszeli te słowa. Przez lata scenarzyści puszczali oko na temat istnienia Zielonej Latarni, Wonder Woman czy Batmana, ale jeszcze nigdy nie wspomniano wprost tej ikonicznej drużyny.

Marc Guggenheim wyznał w zeszłym roku: Kocham dobry easter egg i kocham okazjonalnie wypuszczać jakieś znane nazwisko. Nadanie jednej z postaci na początku trzeciego sezonu Arrow Hal Jordan było dla nas sporą frajdą. Myślę, że Arrowverse ma swoją własną Ligę Sprawiedliwości. Jesteśmy trochę psotni i lubimy nasze easter eggi, nasi partnerzy z DC Comics są co do tego bardzo tolerancyjni. Ale to naprawdę wszystko, tylko małe psoty.

Elseworlds coraz bliżej Od czasu wypowiedzenia tych słów uniwersum DCCW trochę ewoluowało. W nadchodzącym Elseworlds nie tylko pierwszy raz zobaczymy Batwoman, ale także współpracę Supermana z Flashem. Niezależnie od tego, czy pod maską będzie Barry, czy Oliver, jest to spory krok naprzód.

Myślicie, że doczekamy się Justice League od CW?