PODZIEL SIĘ

Mimo że serial Titans jest już emitowany i co tydzień mamy możliwość oglądania premierowych odcinków, to nie dawno do sieci trafił mały zwiastun z bardzo ciekawą narracją Dicka Graysona. Zwiastun ten wzbudza dreszcze i jeszcze bardziej zachęca do oglądania kolejnych odcinków. Sprawdźcie sami zwiastun poniżej:

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Dick podczas swojego monologu opowiada:

„Stało się to dawno temu, Otaczała mnie przemoc, więc i pochłonęła. Byłem zagubiony…  Zresztą wszyscy byliśmy wtedy zagubieni. Każdy z nas toczył walkę ze swoją mroczną stroną, którą nosił w sobie, przydupasy, wyrzutki, przestępcy. Lecz wtedy kogoś poznaliśmy.. Ona też miała w sobie mrok, na tyle silny, aby zniszczyć ten świat. I właśnie to były narodziny Tytanów.” – mówił Dick.

Jak można zauważyć, opis jest mroczny, tak jak i sama produkcja. Do tej pory zespół Titans składa się z Robina, Starfire, Beast Boy, Hawk, Dove i Raven, choć spodziewamy się, że Wonder Girl zadebiutuje w późniejszej fazie, być może podobnie jak z Deathstrokiem, nastąpi to w 2 sezonie. Lecz na razie skupmy się jeszcze na bieżącym sezonie, w którym to jednym z głównych punktów sezonu będzie przemiana Robina w Nightwinga. Producent Tytanów, Geoff Johns, niedawno wyjawił, dlaczego zdecydowali się przedstawić Dicka Graysona jako Robina, a nie od razu jako Nightwinga. A oto jego słowa:

„Dużo rozmawialiśmy o początkach Dicka Graysona jako Nightwinga. – powiedział Johns w rozmowie z DC Comics. „Wszyscy dotarliśmy do punktu, w którym będziemy tęsknić i w końcu przeskoczymy to, ale myślę, że bardzo interesującym okresem życia Dicka Graysona jest właśnie okres, w którym opuszcza on Batmana i zaczyna walkę o znalezienie dla siebie nowej tożsamości, walcząc przy tym z tym, kim kiedyś był.”

Nightwing jeszcze nie zadebiutował w Titans, ale z pewnością już niedługo będzie nam dane oglądać Dicka nie jako „przydupasa” Batmana, a właśnie jego drugie wcielenie, jakim jest Nightwing. Chociaż kto wie, może będzie nam dane zobaczyć nawet samego Mrocznego Rycerza, który to na przykład interweniuje, aby nasi Robini się nie pozabijali, bo jak widzieliśmy, zbytnio za sobą nie przepadają. Byłoby to naprawdę coś. No kto wie, czas pokaże, a póki co…

Titans emitują w piątki na platformie streamingowej DC.