PODZIEL SIĘ

Mimo że Marvel Studios w końcu wydało pierwszy zwiastun dla Captain Marvel, wciąż nie wiemy zbyt wiele o nadchodzącym filmie.

Następny film w Marvel Cinematic Universe będzie się dziać w roku 1995 i  pokaże jak Carol Danvers walczy wśród sił militarnych Kree, służą w elitarnej jednostce znanej jako StarForce. Gwiazda filmu Bajecznie bogaci Azjaci, Gemma Chan, zagra jedną z członkiń tego zespołu, żołnierza Kree znaną jako Minn-Erva.
Chan rozmawiała z The Koz Times o swojej roli w Captain Marvel, ostrożnie, aby nie ujawnić żadnych spoilerów związanych  z filmem. Mogę powiedzieć, że moja postać będzie bardzo różna od tej, którą widzieliśmy w Bajecznie bogatych Azjatach, to naprawdę niesamowity projekt, film jest bardzo zabawny. – powiedziała Chan. Jednak nie zdradziła niczego, za co mogłaby się znaleźć na czarnej liście Marvela. Chciałabym porozmawiać z Tobą o mojej postaci bardziej szczegółowo, ale jeśli to zrobię, Marvel wyśle prawdopodobnie kogoś, kto mnie zabije.
Chan nie jest jedynym aktorem Captain Marvela zaznajomionym z poziomem tajemnicy Marvel Studios. Jej nowa gwiazda, Jude Law, pojawił się ostatnio w Late Late Show u Stephena Colberta i przyznał, że nie jest w stanie nawet powiedzieć, jaką postać gra. Myślę, że może to być ta brytyjsko-amerykańska różnica, z Fantastycznymi Bestiami, było tak: “Zakładamy, że nie zdradzisz żadnego z tych sekretów, a jeśli to zrobisz, powiemy ci, żebyś nie zrobil tego ponownie i może Cię po cichu zabijemy”. W Marvelu brzmi to bardziej: “NAWET SIE K***A NIE WAŹ KOMUKOLWIEK O TYM MÓWIĆ!”

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Następnie Law opowiedział historię o pracowniku na planie Kapitan Marvela, którego zadaniem było chronić sekrety filmu: Był tam, przysięgam, zatrudniony taki facet jak mnie zawołano “Panie Law, jesteśmy gotowi na Ciebie”. I wychodzę w swoim kostiumie, a oni mówią: “ZAKŁADAJ PŁASZCZ, ZAKŁADAJ PŁASZCZ! SCHOWAJ SIĘ! ZAŁÓŻ KAPTUR!”

Już niedlugo oboje, a nawet cała ekipa będzie mogła swobodnie opowiadać o swoich postaciach, bo Kapitan Marvel do kin trafi już 8 marca. Jak bardzo nie możecie się doczekać? Powiedzcie nam na naszym Discordzie 🙂