PODZIEL SIĘ

W nadchodzącym crossoverze będziemy mogli ujrzeć znajomą twarz – Johna Barrowmana, który ponownie wcieli się w Malcolma Merlyna, byłego złoczyńcę ArrowLegends of Tomorrow.

W sieci ukazało się ostatnio sporo zdjęć z “Elseworlds”, a na jednym z nich możemy dostrzec alternatywną wersję Ricardo Diaza (Kirk Acevedo) pełniącego funkcję oficera policji w Central City obok alternatywnych wersji Joego Wilsona (Liam Hall) i Malcolma Merlyna (John Barrowman).

Malcolm Merlyn prawdopodobnie poświęcił się w piątym sezonie Arrow, chociaż sama scena śmierci nie została nigdy pokazana na ekranie. Z tego powodu zawsze istniała możliwość jego powrotu, co zasugerował sam aktor podczas konwentu.

W crossoverze Barry Allen prowadzi życie Green Arrowa, a Oliver pełni funkcję Flasha, ponieważ Dr John Deegan (Jeremy Davies) przerobił rzeczywistość. Jako że Kara Danvers pochodzi z innej ziemi, jako jedyna jest świadoma tego, co stało się z Barrym i Oliverem i zgadza się pomóc im naprawić rzeczywistość.

“Mam wrażenie, że w tym roku wydaje się bardziej podobny do pojedynczych [odcinków].” – mówi o crossoverze Todd Helbing z The Flash. “Epizod Flasha przypomina odcinek Flasha, Arrow wydaje się być odcinkiem z Green Arrowem, Supergirl jest jak epizod Supergirl.”

“To jest jak trzy rozdziały jednej opowieści, ale wszystkie są wyjątkowe w swoim własnym programie.” – powtórzył Robert Rovner, producent wykonawczy Supergirl.

“Czuje się, jakby to był nasz najsilniejszy, najśmieszniejszy crossover. Nie wiem, z czego fani się najbardziej cieszą, ale ja jestem podekscytowany, widząc Supermana, Flasha,Supergirl, Green ArrowaBatwoman razem na ekranie. To niesamowite.” – dodał Grant Gustin.

Cieszycie się z powrotu Johna Barrowmana? Dajcie znać nam na discordzie, gdzie dyskutujemy na tematy z filmów i seriali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here