PODZIEL SIĘ

Zaledwie kilka dni temu zdjęcia do nadchodzącej produkcji poświęconej najbardziej charakterystycznemu złoczyńcy spod szyldu DC – Jokerowi, zostały oficjalnie zakończone! Teraz tylko czekać na całą akcję marketingową i oczywiście premierę filmu, a ta będzie miała miejsce (planowo!) 4 października 2019 roku!

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Jeżeli jakimś cudem ominęły Was wcześniejsze informacje na temat tego filmu, to w wielkim skrócie –  “Joker” będzie nieco świeżym i nowym podejściem historii błazna, a całość ma przedstawić proces transformacji Arthura, czyli głównego bohatera, w tytułowego Jokera.

Pod koniec listopada udostępnione zostały kolejne zdjęcia z planu, możecie je obejrzeć poniżej:

Aktor odgrywający główną rolę zdradza, że Joker nie będzie typowym filmem superhero, cytując:

„Nie potrafiłbym tego zaklasyfikować pod jakikolwiek gatunek. Ten film będzie unikatowy, bardziej niż cokolwiek, Todd (Reżyser) to człowiek pełen pasji i wydaje się być bardzo podekscytowany tym projektem. Najpiękniejsze jest to, że staramy się ukazać, jak bohaterowie komiksów mogą użerać się z codziennym życiem. To jest coś, o czym wielu zapomina, a uważam, że jest mnóstwo ciekawych postaci, które reżyserowie mogliby dokładniej przestudiować.”

Zawsze cieszy mnie fakt, gdy reżyser danej produkcji poświęconej tematyce superhero jest bardzo zafascynowany projektem i wykonuje dogłębny research, aby jak najlepiej oddać charakter danej postaci. Dobrze wróży o produkcji to, w jakim czasie została ona stworzona – jakby nie patrzeć, to dopiero co dowiedzieliśmy się, iż taki film powstaje, a tu już zdjęcia zostały zakończone. To do WB dość niepodobne, nieprawdaż?

Nie wiem jak Wy, ale ja czekam z niecierpliwością!