PODZIEL SIĘ

Finn Jones i Jessica Henwick pojawili się na konferencji, na której rozmawiali o serialu, gdzie również odnieśli się do złych wieści o anulowaniu “Żelaznej Pięści”. Finn nie krył swojego żalu z powodu anulowania serii.

Wielu fanów Marvela wciąż nie potrafi zrozumieć decyzji Netflixa dotyczącej anulowania seriali Iron Fist i Luke Cage. Gwiazdy show myślą podobnie, o czym świadczą ich komentarze na Rhode Island Comic Con.

View post on imgur.com

Seriale Marvela na Netflixie uwielbiają powolność, zwłaszcza jeśli chodzi o kształtowanie tożsamości bohatera, to wie każdy, jednakże wielu fanów skarżyło się, że Iron Fist, jakiego się spodziewali, nigdy nie zawitał w tym serialu. Ich irytacja po ogłoszeniu anulowania 3 sezonu jest gigantyczna, szczególnie że czekali 2 sezony na bardziej komiksowego Iron Fista.

Odwołanie uderzyło w wielu, a zwłaszcza w ludzi związanych bezpośrednio z samym show. Po wiadomościach Jones wydał własne oświadczenie:

“Mam ogromne pokłady miłości i szacunku dla wszystkich osób związanych z ostatnimi dwoma sezonami tego serialu.” – napisał Jones“Obrona największego miasta na świecie wśród najbardziej utalentowanych i najcieplejszych ludzi była przywilejem i radością”.

View post on imgur.com

Kiedy Netflix i Disney ogłosiły koniec Iron Fista, wielu fanów miało nadzieję, że Danny pojawi się w przyszłej serii, prawdopodobnie z Lukiem Cage’em, ale wraz z odwołaniem tego show [Luke’a Cage’a], nadzieja zmieniła się w potencjalną szansę na serial “Heroes for Hire”. Oświadczenie obu firm wskazuje, że nie jest to całkowicie poza możliwościami.

Iron Fist Marvela nie dostanie trzeciego sezonu na Netflixie. – czytamy w oświadczeniu. “Wszyscy w Marvel Television i Netflix są dumni z serii i wdzięczni za całą ciężką pracę naszej niesamowitej obsady, ekipy i showrunnerów… Jesteśmy wdzięczni fanom, którzy obserwowali te dwa sezony, za partnerstwo, którym dzieliliśmy się w tej serii. Po zakończeniu serii na Netflix nieśmiertelny Iron Fist będzie żył dalej.”

Mam nadzieję, że wkrótce dowiemy się więcej o przyszłości Iron Fista.