PODZIEL SIĘ

Kiedy Oliver Queen poszedł do więzienia pod koniec 6 sezonu Arrow, tak naprawdę rozmontował całą infrastrukturę zbudowaną podczas kilku lat bycia mścicielem. Zapewnił immunitety całej drużynie, jednak nie mógł ochronić ich przed przyszłymi oskarżeniami wynikającymi z ustawy anty-mścicielskiej, dlatego decyzja była prosta… Koniec z zamaskowanymi superbohaterami.

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Jak na razie w siódmym sezonie Rene Ramirez (Rick Gonzalez), były Wild Dog, miał najwięcej predyspozycji do wyrzucenia układu z FBI przez okno i po prostu ruszenia dalej ze swoim życiem – jednak czy się to zdarzy?

Podczas ostatniej wizyty na planie Arrow portal ComicBook.com rozmawiał z Gonzalesem, tak samo jak z Julianą Harkavy – odtwórczynią roli Dinah Drake, i na razie żadne z nich nie jest pewne, jaką (i czy w ogóle) Team Arrow odegra rolę w przyszłych wydarzeniach.

“Nie wiem. Myślę, że teraz chcemy pokazać, że podczas gdy Oliver jest w więzieniu, członkowie zespołu po części odnaleźli swoje własne ścieżki którymi podążają.”mówił Ramirez. “Chyba Rene jest z nich wszystkich na najmniej stabilnym gruncie. Nie może być Wild Dogiem, dlatego równie dobrze może wrócić do Glades, skąd pochodzi, i oddać społeczności to wszystko, czego nauczył się od Olivera i Lance’a. Może nauczyć tamtejszych mieszkańców, jak się bronić, a ci mogą dalej szerzyć dobro, pomagając drugiemu człowiekowi.”

Zapytany o to, czy sądzi, że Rene wróci do bycia mścicielem lub czy ma on przed sobą jakąś alternatywną misję, odpowiedział dość ambiwalentnie:

“Myślę, że Rene naprawdę dba o ludzi, z pewnością będzie chciał pomagać, cokolwiek to oznacza w tym momencie jego życia. Tak samo jest z resztą zespołu, a poprzez pójście Olivera do więzienia oraz utratę Lance’a ścieżki drużyny prowadzą wszystkich bardziej indywidualnie. Nie mogą oni dłużej używać masek, nie mogą być mścicielami. Więc skoro to im odebrano, każdy zadaje sobie pytanie: jaki ze mnie teraz pożytek, jaką mam wartość?”

Jak myślicie, czy jest jakakolwiek szansa na odbudowanie Team Arrow? Dajcie znać w komentarzach 😉