PODZIEL SIĘ

Siódmy sezon Arrow doczeka się powrotu ulubionej postaci przez fanów – i wygląda na to, że stanie się to w nieprzewidzianych okolicznościach.

Niedawno podczas San Diego Comic-Con Colton Haynes został zapytany o swój powrót do serialu.

“Zadzwonił do mnie Greg Berlanti i powiedział: ‘Hej’. – mówi Haynes. “Kręciłem wówczas ‘American Horror Story’. Powiedział on dalej: ‘Jeśli chcesz, możesz wrócić. Mamy świetny pomysł.’ I jest to naprawdę szalony pomysł. Roy Harper wraca w sposób, którego nikt nie zrozumie. To niesamowite. Więc oczywiście skorzystałem z okazji.”

Chociaż Haynes zdradził stosunkowo niewielkie szczegóły dotyczące tego, jak dokładnie powraca Roy, dał do zrozumienia, że ​​będzie to prawdziwa niespodzianka dla fanów serialu, a jednocześnie pomoże zmienić serial i wrócić do korzeni Arrowa.

“Nie masz pojęcia, co się dzieje z Royem Harperem.” – Haynes ujawnił: “To szalona fabuła, tylko tyle mogę powiedzieć. To nic takiego jak wcześniej. To zaszokuje wielu ludzi. W tej chwili sam jestem zszokowany. Roy to nie ta sama osoba. Nie mogę powiedzieć wiele, ale wracamy do naszych korzeni w serialu. Nie bohaterowie, ale cały serial – wracamy do tego, jak było kilka sezonów temu. Ale będzie dobrze. Beth Schwartz, nasza nowa showrunnerka, jest po prostu marzeniem. Zmienia wszystko i według mnie robi wszystko tak, aby serial wrócił do swojego początku.”

Jak wiedzieli wcześniej fani, jasne jest, że Roy powróci do Star City w dość ważnym momencie. Oliver Queen (Stephen Amell) jest w więzieniu, po ujawnieniu się jako Green Arrow w finale 6 sezonu. A dla pozostałych członków zespołu oznacza to zagrożenie i bycie na celowniku dla wrogów Green Arrowa, szczególnie Ricardo Diaza.

“Myślę, że pomysł polega na tym, że teraz, gdy jest on w więzieniu, musimy interpretować ideę walki o miasto.” Wyjaśnia w niedawnym wywiadzie Rick Gonzalez, który gra Rene Ramireza/Wild Doga. “Kontynuujemy posuwanie się naprzód i robimy to, co musimy zrobić, aby pomóc miastu. Ale jak to interpretujemy? Jak to się dzieje? Wybór między maską a jawną walką, podjęcie tej walki lub też odpuszczenie będzie wątkiem ciągniętym przez cały sezon.”