PODZIEL SIĘ

Trzeci sezon Supergirl zyska sporo nowych postaci! Oprócz powrotu aktorki Erici Durance do roli w serialu o superbohaterach, na ekranie pojawi się aktor Adrian Pasdar prosto z Agents of S.H.I.E.L.D.

Aktor wcieli się w postać Morgana Edge’a, czyli złoczyńcę Supergirl. Edge opisywany jest jako “charyzmatyczny kapitalista”, z zawodu bezwzględny deweloper nieruchomości, którego nic nie zatrzyma w uzyskaniu tego, czego tylko sobie zapragnie. Edge zyska sobie wielu wrogów – w postaci Leny Luthor (można to zauważyć na zwiastunie serialu) oraz oczywiście Kary Danvers.

Znalezione obrazy dla zapytania carl lumbly

Kolejny Marsjanin w akcji! W obsadzie serialu pojawi się Carl Lumbly (Alias, Zoo) w roli M’yrnna J’onnza – ojca J’onna J’onnza (Martian Manhuntera). Postać ta opisywana jest jako “pacyfistyczny przywódca religijny na Marsie”, który “niespodziewanie naciska syna”.

Ulubiona aktorka stacji The CWYael Grobglas (Jane the Virgin, Reign, Crazy Ex Girlfriend) pojawi się także w kolejnym serialu stacji, bo w Supergirl jako Psi. Jest to psychiczny złoczyńca, który kontroluje ludzkie umysły. Psi ma w pewien sposób mocno wpłynąć na Supergirl!

Ostatnim ogłoszeniem castingowym jest aktorka Emma Tremblay – w roli Ruby, a będzie odgrywała rolę inteligentnej, niezależnej mieszkanki National City, która jest zafascynowana samą Supergirl i wpadnie w kłopoty.

Dla przypomnienia zwiastun trzeciego sezonu Supergirl z SDCC.

https://www.youtube.com/watch?v=DaI6dcoRRQQ