RIp Hunter Arthur Darvill Legends of Tomorrow Legendy LoT FLARROW.pl

Podczas gdy drugi sezon „Legends of Tomorrow” dobiega końca, wiele fanów jest ciekawych co nam przyniesie kolejny, trzeci już sezon.

Śmiało możemy założyć, że większość składu, o ile nie cały, powraca na trzecią rundę, niewiadomą była jednak obecność Ripa Huntera (granego przez Arthura Darvilla). Były kapitan Waveridera i człowiek, który zespolił znane nam Legendy, zakończył sezon odchodząc od zespołu tuż po tym, gdy zauważył, iż zjednoczyły i udoskonaliły się jeszcze bardziej podczas jego nieobecności.

Podczas gdy niektórzy odczytują ten sygnał jako fakt, iż Rip nie będzie obecny w trzecim sezonie, jeden z producentów serialu mówi, iż to nie jest takie oczywiste. Podczas wywiadu Marc Guggenheim zdradził, że publiczność jeszcze nie powinna żegnać się z Ripem – powróci w znany dla siebie unikalny sposób.

„Mamy dla Ripa plany na następny rok”, tłumaczy Guggenheim. „Po prostu wystąpi w innej formie niż jako znany nam członek zespołu”.

Biorąc pod uwagę drogę, którą Rip przebył w ostatnim czasie, to nie będzie pierwszy raz, gdy widzowie poznają go z innej strony.

Tuż po rozrzuceniu Legend w historii w premierowym odcinku drugiego sezonu, Rip wymazał swoją pamięć i ukrył się w Los Angeles w roku 1970, w celu obrony Włóczni Przeznaczenia. Gdy Legendy oraz Legion Doom odnalazły jego lokalizację, prześcigały się w znalezieniu go, ale to Legion wykorzystał go jego wyprany mózg do swoich celów. Mając to na uwadze warto spekulować co przyniesie nowa rola Ripa w trzecim sezonie. Pozostaje także pytanie w jak wielu odcinkach pojawi się były Mistrz Czasu, ponieważ jego odejście w drugim sezonie mówi wprost, iż pojawi się wtedy, kiedy będzie tego chciał.