PODZIEL SIĘ

Jedną z bardziej szokujących rzeczy, jakie zobaczyliśmy podczas crossoveru seriali DC od stacji The CW był motyw przeciwnika.  Bohaterowie musieli zmierzyć się ze swoimi alternatywnymi postaciami z Ziemi X, na której są oni nazistami.

Co ciekawe, przypadek ten nie spotkał Flasha. Barry Allen  zamiast spotkać swojego odpowiednika, spotkał Eobarda Thawne’a aka Reverse-Flasha, który przywdziewał twarz Toma Cavanagha, czyli serialowego Harrisona Wellsa!

Postać ta powracała do seriali CW w różnych formach, o różnych twarzach. Czy występ tej postaci zwiastuje dalszy i większy powrót antagonisty?

 • BJK

  Oby nie… Zabili go, wrócił, znowu go zabili, znowu wrócił… A przecież po śmierci Eddiego nie powinien był w ogóle istnieć!

 • Damian Fus

  To jest Thawne po Flashpoincie. Więc ogólnie rzecz biorąc może żyć. Zagadka jest tylko tak:, jak to możliwe, że on dalej żyje po tym jak wymazał go Black Flash w DC Legends of Tommorow?

 • BJK

  W sensie, że skutkiem Flashpoint’u, a raczej powrócenia do “poprzedniej” linii czasowej jest fakt, że Edi się nie zabił i Thrawne żyje? Szczerze mówiąc nie pamiętam żeby było to wyjaśnione w serialu.
  I jak mówisz, Black Flash też załatwił Thrawne’a, też ponoć skutecznie.