PODZIEL SIĘ

Serial Lucifer wraz ze swoim trzecim sezonem powraca na ekrany już we wtorek (czasu polskiego), a stacja FOX opublikowała filmik, w którym to aktorzy serialu opowiadają o tym, co kazał im zrobić serialowy diabeł. Materiał nie obejmuje Toma Ellisa, ale na nagraniu możemy zobaczyć debiutującego Toma Wellinga!

Lesley-Ann Brandt opowiada historię, w której jej niedawno urodzony syn wydalił się na jej męża… w najgorszy możliwy sposób… a ona zaczęła się śmiać za sprawką diabła.

Tricia Helfer z kolei mówi, że diabeł sprawił, że wyszła z dwiema parami butów od Barney’a, mimo iż miała kupić tylko jedną parę.

Aimee Garcia opowiada o noszeniu biustonosza push-up tylko po to, by zyskać przewagę w pokera… Może ćwiczyła do nadchodzącego odcinku z Vegas?

Welling obwinia diabła za tacos, które zjadł na lunch. Mówi, że w sercu dalej jest Clarkiem Kentem.

Lauren German przyznała się do morderstwa ekspedienta w sklepie za to, że nie dał jej wina, które chciała. Oczywiście nie powinniśmy brać tego na serio, co zresztą widać na filmiku po sposobie, w jaki to powiedziała… Chyba że Lucifer jednak zyska nowego partnera w tym sezonie?