PODZIEL SIĘ

Spiderverse choć jeszcze nie ma ani jednego filmu, to w planach ma już 2 filmy: Spider-man: Homecoming, Venom. Sony Pictures i Marvel Studios, łączac ze sobą siły, zrobili pierwszy krok w kierunku stworzenia całej serii nowych filmów!

Ostatnio pojawiły się pogłoski, jakoby Sony planowało nowe projekty, oparte na dwóch kolejnych postaciach: Kraven the Hunter oraz Mysterio. Na razie nie znamy szczegółów, ale wiemy, że nie są to pierwsze plany stworzenia takiego uniwersum. Projekty te miałyby powstać w zastępstwie za Sinister Six, czyli niedoszłego spin-offa serii The Amazing Spider-Man. W tamtym czasie film już miał być kręcony, lecz okazał się sporą porażką.

Nie wiadomo, czy postaci z serii o Spider-Manie będą istnieć w MCU. Zdania prezesa Marvel Studios i producenta wykonawczego Spider-Mana różnią się od siebie. Aczkolwiek dziwnie byłoby widzieć postaci z serii o Spider-Manie bez niego samego, dlatego może to być tylko unikanie podania dokładnej odpowiedzi, zanim plany o filmach wejdą w życie.

Miejmy nadzieję, że tym razem te plany nie skończą się porażką i dostaniemy w końcu godne uniwersum dla naszego pajęczaka.