PODZIEL SIĘ

Jeśli nie byłoby Marvel Cinematic Universe, to nie byłoby jego wspaniałych superbohaterów. Ikoniczne postacie jak Hulk i Kapitan Ameryka są kluczowymi członkami uniwersum, a Netflix przywrócił mniej znanych bohaterów do życia w formie seriali. Postacie jak Daredevil i Jessica Jones stają się znani dzięki swoim serialowym przygodom, a jeszcze w tym roku postać Iron Fist dostanie swoją własną przygodę. Jednakże już teraz, gwiazda serialu dyskutuje o tym jak Danny Rand i jego historia zostanie wprowadzona do Defenders.

W wywiadzie dla Entertainment Weekly, Finn Jones otwarcie mówił o tym, jak Iron Fist dołączy do The Defenders pod względem rozwoju postaci. Według aktora, Iron Fist przedstawia Danny’ego, który jest “dzieckiem uwięzionym w ciele mężczyzny.

“Iron Fist jest jak Danny w swojej młodości, a Defenders jest jak Danny biorący odpowiedzialność i posuwa się naprzód z jego celami,” Jones kontynuował: “On rozpaczliwie pragnie swej rodziny, pomocy, i wskazówek, by ludzie mogli się uczyć na błędach. Ale ze względu na to, co działo się z Iron Fistem, jest bardzo nieufny. To naprawdę nie jego wina.
Później, Jones powiedział nawet, że widzi w The Defenders, przez cały pierwszy sezon szlifowanie emocjonalnej podróży Danny’ego.

Widzę to tak, jako Iron Fist i The Defenders to kompletny pierwszy sezon podróży Danny’ego,” wyjaśnił.

W Obrońcach prócz Iron Fista pojawią się również:

Daredevil (Charlie Cox), Jessica Jones (Krysten Ritter) i Luke Cage (Mike Colter).

Marvel The Defenders będą mieli premierę pod koniec 2017r.