PODZIEL SIĘ

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Ostatnimi czasy fani głośno spekulują nad tym, których bohaterów DC będzie dane nam ujrzeć na wielkim ekranie w 2020 roku. Jedną z plotek, która może się sprawdzić, jest fakt, iż jednym z tych herosów będzie Shazam!

Jeden z ekspertów do spraw filmów poświęconych superbohaterom – el Mayimbe – ogłosił na twitterze, że słyszał iż produkcja filmu, w którym dane nam będzie ujrzeć Dwayne’a Johnsona jako Black Adama, rozpocznie się w lutym przyszłego roku.

W jednym z ostatnich wywiadów Johnson zdradził co nieco o filmowej wersji Adama:

„Uwielbiam fakt, że historia Black Adama zostanie ukazana od początku, od momentu, gdy był tylko niewolnikiem. Ta postać to typ kogoś, kto jest w pewien sposób ograniczony, jednakże jego ambicje i przekonania zdecydowanie przekraczają te ograniczenia. Na prawdę świetna postać do grania. Śmierć rodziny Adama, pozbieranie się z tego oraz inne elementy spowodowały, że ta rola naprawdę mocno mnie zainteresowała”

Na ten moment nie ma jeszcze żadnej konkretnej daty co do premiery filmu Shazam, albo Black Adama, jednakże fani zdecydowanie czekają na coraz więcej newsów w tej sprawie. Mimo wszystko – dalej nie wiemy, kto miałby odegrać rolę Shazama, jednakże plotka mówi o tym, iż sam Johnson rzucił podpowiedź na to, kogo możemy się spodziewać. Dwayne stwierdził, że chętnie widziałby w tej roli Armiego Hammera. Fani są jednak przekonani, że Hammera ujrzą jako zieloną latarnię, Hala Jordana.

A Wy kogo widzielibyście w roli Shazama? Oraz czy również cieszycie się, że taka produkcja powstaje? Osobiście nie mogę się doczekać starcia Adama z Kapitanem Marvelem!