PODZIEL SIĘ

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Podczas tegorocznego ComicCon w San Diego został ukazany nam kolejny zwiastun Justice League, w którym mogliśmy ujrzeć m.in, SteppenWolfa. Lecz największą ciekawość wzbudził urywek, gdy Steppenwolf mówił: “Nic już nie chroni Ziemi. Żadnych Latarni. Żadnych Kryptonian”. Podczas niego Bruce Wayne wpatruje się w hologram postaci w czerwonej pelerynie. Ten kadr możecie zobaczyć w 1:42 minucie filmu:

Na pierwszą myśl przychodzi nam Superman, jednak po krótkiej chwili mogliśmy dostrzec, że owa postać ma bardziej zgrabne nogi od naszego Człowieka za Stali. Najbardziej prawdopodobną opcją jest to, że jest to Supergirl, czyli kuzynka naszego superbohatera.

Na obecną chwilę nie wiemy, czy to znaczy, że Kara pojawi się w filmie, czy jest to tylko odwołanie do jej postaci, ale na pewno wiele fanów ucieszy się z tego powodu. Na obecną chwilę Supergirl mamy w jej własnym serialu, który jest emitowany na stacji the CW.

A czy według Was Supergirl pojawi się w filmie. Jeśli tak, to jak wielką rolę będzie mieć w filmie. Swoje odpowiedzi napiszcie w komentarzach.