Która postać serialu The Flash zginie w finałowym odcinku sezonu?
Na tą odpowiedź niestety musimy poczekać aż do właśnie ostatniego epizodu…, skąd takie domysły? Wzięły się one z wypowiedzi Toma Cavanagha (Harrison Wells), który w tym tygodniu był gościem programu DC All Access. Zobaczcie jego występ w filmiku poniżej.


Czwartkowy (polskiego czasu) epizod czwartego już sezonu Arrow, będzie się odgrywać w mieście Hub City, gdzie Oliver poszuka pomocy by rozprawić się z magią Darhka. Fani komiksów zapewne wiedzą, że jest to miasto mściciela, zwanym The Question (a.k.a. Vic Sage).

Jest to zapewne tylko ‘easter egg’ w stronę Questiona, a postać ta z pewnością nie pojawi się w tym odcinku, a Oliver wraz z Felicity znajdą pomoc u Esrin Fortuny – w którą wciela się piękna Gabriela Wright. Niestety jest to postać stworzona jedynie na potrzeby serialu, a w historii komiksach znaleźć jej nie można. Więcej informacji, w filmiku poniżej.


Legends of Tomorrow i kolejna plotka, domysły i easter egg w sprawie Booster Golda. Prowadzący programu skłaniał ku uważnej uwadze w sprawie połączenia całości fabuły LoT do bardzo znanego pisarza DC Comics – Dana Jurgensa, twórcy serii Time Masters: Vanishing Point oraz takiej postaci jak właśnie Booster Gold! Czy w końcu doczekamy się kiedyś tej postaci? Niestety na te pytanie, nie mamy odpowiedzi… Możemy jedynie czekać.