Stacja The CW wydała opisy odcinków seriali superbohaterskich, które biorą udział w wielkim crossoverze! Moim zdaniem, nie ma sensu oddzielać wszystkich opisów i robić z tego osobne newsy, tak więc specjalnie dla was, tłumaczę opisy epizodów crossoverowych!

Uwaga na potencjalne SPOILERY!!!

1. Supergirl S02E08 “Medusa”

Ponieważ na Earth-1 nadchodzi Inwazja, Cisco i Flash pojawiają się z wizytą u Supergirl, by prosić ją o pomoc! Jednakże przed tym, czeka  nas normalny, cotygodniowy odcinek losów Kary Danvers.

Opis odcinka:

Eliza przybywa do miasta z okazji Święta Dziękczynienia, by spędzić go razem z córkami. Kara jest w szoku, gdy Eliza sugeruje, że Mon-El darzy ją wielkim uczuciem, a James i Winn rozważają Karze ujawnić sekret o Guardianie. Tymczasem Cadmus uwalnia wirusa, który zabija każdego napotkanego obcego. Jednakże Kara werbuje niespodziewanego sojusznika – Lenę Luthor.

Data emisji 29.11.2016r. (czasu polskiego).


2. The Flash S03E08 “Invasion!”

To tutaj wszystko się zaczyna, czyli wielka Inwazja Dominatorów! The Dominators będą potrafili kontrolować umysły.

Opis odcinka:

Gdy kosmici o nazwie The Dominators, atakują Central City, The Flash biegnie do Star City i prosi o pomoc Green Arrowa, w celu zatrzymania ich. Jednakże podczas walki z nimi, uświadamiają sobie, że Dominatorzy są zbyt potężni dla nich, więc wytrapiają ekipę Legends of Tomorrow. Barry wraz z Cisco, tworzą wyłam w celu przywrócenia tajnej broni. Gościnnie w odcinku pojawia się Supergirl. Gdy już wszyscy przyjaciele są razem, Barry ujawnia szokujący sekret związany z Flashpointem, przez co nikt nie jest już pewien, komu można zaufać. Wally chce przyłączyć się do walki z obcymi, ale Iris przekonuje go, że nie jest jeszcze na to gotowy.

Data emisji 30.11.2016r. (czasu polskiego).


3. Arrow S05E08 “Invasion!”

Setny odcinek Arrow będzie naprawdę niezły! Co podtrzyma dobrą passę piątego sezonu. Prawdopodobnie Oliver znajdzie się w alternatywnej linii czasu, lub może to być efekt pewnego rodzaju ataku Dominatorów, tak zwane Black Mercy.

Opis odcinka:

Arrow świętuje 100 odcinek! – Oliver budzi się w życiu, w którym nigdy nie wylądował na statku Gambit. Robert i Moira żyją i mają się dobrze. Laurel jest jego kochającą narzeczoną, a ich ślub jest nieuchronny. Wszystko wydaje się idealnie, do momentu gdy Oliver zaczyna odczuwać małe niedoskonałości, które czynią go do przejrzenia tej nowej rzeczywistości. Tymczasem Felicity i drużyna rekrutów, wraz z pomocą Flasha i Supergirl podejmują nowe zagrożenie.

Data emisji 01.12.2016r. (czasu polskiego).


4. Legends of Tomorrow S02E07 “Invasion!”

Kiedy coś się zaczyna, musi się też skończyć. Przed wami ostatni opis crossoverowego epizodu, czyli czas na Legends of Tomorrow!

Opis odcinka:

Legends of Tomorrow – JEDEN ZA WSZYSTKICH I WSZYSCY ZA JEDNEGO W CROSSOVERZE SUPERBOHATERÓW – Po tym, jak Legendy dowiedziały się jakie plany mają Dominators co do świata, muszą pracować razem z Flashem, Supergirl oraz Green Arrowem, aby zabić ich raz na zawsze. W międzyczasie, Stein odkrywa, z pomocą innych, jak drużyna może rozwiązać problem z Dominatorami, ale jest rozproszony przez odchylenie, z którego zdaje sobie sprawę, że wywołał w 1987 roku.

Data emisji 02.12.2016r. (czasu polskiego).


Tak wiem, pewnie nie potraficie się już doczekać, zgadłem? Jak wasze przeczucia? Crossover wypadnie dobrze? Czy jak niektórzy, nie potrafią ogarnąć tego i mają problem? W razie niejasności, służymy pomocą!