PODZIEL SIĘ

Kliknij tutaj i dołącz do wspólnych rozmów o superbohaterach na naszej grupie!

Serial Supergirl może nie miał satysfakcjonującego startu w stacji CBS, ale w tym roku zadebiutował w The CW (dom dla seriali na podstawie komiksów DC) spotykając się z uznaniem fanów.

Wkrótce Supergirl obierze całkiem inny kierunek. Producent wykonawczy rozmawiając z EW, powiedział czego możemy się spodziewać kiedy Supergirl spotka się z Barrym, Oliverem i resztą.

Dla tych, którzy przespali kilka tygodni lub żyli bez technologii przypomnę, iż Kara przeniesie się do równoległej rzeczywistości (Flarrowverse) zostawiając na chwilę swoją. Spotka się ona z Flashem, Arrowem jak i Legendami. Będą musieli przywyknąć do myśli, że istnieją kosmici posiadający super siłę. Dla Barry’ego to nie będzie aż takie zaskoczenie ponieważ już z nią współpracował, ale wyobraźcie sobie reakcję Diggle’a na latającą i strzelającą laserem z oczu kosmitkę. Prawdopodobnie Kara będzie również przeciwna metodom Olliego ponieważ postanowił on działać bardziej “przekonująco” (przez przekonująco mam na myśli brutalnie). Jedno trzeba przyznać: Będzie się działo, oj będzie się działo.