PODZIEL SIĘ

Dołącz do Akademii Bohaterów Marvela i rozmawiaj z innymi fanami!

Gdy tylko serial Supergirl dołączył do stacji The CW, otrzymaliśmy informacje o wielkim czteroczęściowym crossoverze seriali opartych na komiksach DC Comics. Więc, kiedy tylko o tym myślimy, chcemy uzyskać jak najwięcej akcji, dobrej zabawy i pozytywnego humoru.

Opiszemy parę momentów, które odbiorcy przyjmą z wielkim entuzjazmem. 

1. Supergirl i Arrow

arrow-flash-supergirl

W pierwszym sezonie Supergirl (jeszcze na stacji CBS), otrzymaliśmy crossover Supergirl z The Flashem. Z pewnością o wiele ciekawszym crossoverem, byłoby spotkanie Olivera Queena z Karą Danvers. Dlaczego? Z powodu samej postaci Olivera, który dotychczas grał ponurego faceta i tym, jak obie postacie różnią się od siebie! Green Arrow jest mniej otwarty na postacie z supermocami, a co dopiero gdyby on i cała ekipa poznała “kosmitkę” z właśnie supermocami, do tego dochodzi różnica poczucia humoru obu postaci. Miło by było zobaczyć, jak Oliver odmawia zaśpiewania razem piosenki.


2. John Diggle vs supermoce

diggle-the-flash

Nastawienie Johna Diggle’a do postaci z supermocami, przewyższa nawet Olivera Queena! Jego reakcje na szybkość Barry’ego Allena były naprawdę epickie! Chociaż nie wiemy jaką role zagra w piątym sezonie Arrow, to mamy nadzieję, że do czasu crossoverów, wróci do ekipy Olivera i wystąpi w tych szalonych epizodach. Kto nie chciałby zobaczyć szoku Diggle’a na wieść o podróżach w czasie, kosmicznej dziewczyny i jeszcze więcej postaci z nadprzyrodzonymi zdolnościami!


3. Superman i Atom

Hoechlin-AtomChociaż wątpliwe jest to, że Superman w serialu Supergirl odegra bardziej kluczową rolę i zagości na dłużej w produkcji, to moim zdaniem powinno znaleźć się dla niego miejsce w crossoverze. Spotkanie eks Supermana (filmowego) Brandona Routha twarzą w twarz z serialowym Clarkiem Kentem, czyli Tylerem Hoechlinem byłoby naprawdę czymś ciekawym i można byłoby porównać tych dwóch aktorów razem przez jedną postać Supermana.


4. Poszerzanie multiversum

flash-crisis

Pewnie pamiętacie powyższy wycinek gazety w pierwszym sezonie The Flash? A pamiętacie słowa Ripa Huntera, gdy powiedział o tym, że widział jak Man of Steel umiera, a Dark Knight upada? To właśnie duży pozytyw na poszerzanie multiversum, o główne postacie! Kto by uwierzył, że dostaniemy serialowego Supermana w serialu Supergirl, może i doczekamy się kiedyś Batmana? Na tą odpowiedź musimy poczekać. Ale to miłe, że w końcu seriale The CW, nawiązują do tych głównych postaci DC Comics.


5. The Justice Society poznaje Jaya Garricka

jsa-table

Mamy Jaya Garricka w serialu The Flash i Justice Society of America w Legends of Tomorrow, więc jak Jay nie może ich poznać? W komiksach Jay jest prawie kluczową postacią Justice Society, ale w serialu LoT prawdopodobnie nie będzie ich członkiem, dlatego, że nie pochodzi z przeszłości, a z innej ziemi. Ale to nie znaczy, że nie powiążą go w pewnym momencie z tym zespołem!


6. Wielcy złoczyńcy

dc-comics-movie-villains

Superbohaterowie, wielkie możliwości… Ale crossover potrzebuje czegoś najważniejszego, czyli złoczyńcy! W poprzednim sezonie Legends of Tomorrow jak i pierwszym większym crossoverze uniwersum CW-DC, mogliśmy zobaczyć potężnego łotra Vandala Savage’a. W drugim sezonie ekipa Waveridera zmierzy się z Legion of Doom, potężni złoczyńcy którzy podróżują w czasie. Cholera, przecież mamy potężne multiversum, dlaczego nie skorzystać z tego i walczyć przeciwko nazistom na Ziemi-X?


Czekamy na wasze komentarze, co chcielibyście zobaczyć w 4 częściowym crossoverze! 🙂