W ostatnim wywiadzie z TVline, aktor Matt Letscher (którego znamy jako Reverse-Flasha z serialu The Flash) ujawnia nieco więcej informacji o swojej roli Eobarda Thawna, lecz niewiele mówi o tym, co wydarzy się w najbliższych sezonach seriali. Wiemy, że aktor i jego postać odegra dość znaczącą rolę podczas nadchodzących wydarzeń Flashpoint w serialu The Flash oraz pojawi się w tej samej roli jako członek Legion of Doom w drugim sezonie serialu DC’s Legends of Tomorrow.

Mimo, że Matt Letscher nie zdradził zbyt wiele z fabuły nadchodzących seriali, to wyraził ogromny entuzjazm z faktu otrzymania swojego własnego stroju Reverse-Flasha, kiedy pojawił się w drugim sezonie serialu w odcinku The Reverse Flash Returns. Kostium, w którym widzieliśmy go w finale pierwszego sezonu, stworzony był dla Toma Cavanagh.

“Jest on ode mnie niższy o jakieś dwa cale oraz o wiele szczuplejszy, więc możecie sobie tylko wyobrazić, jak się czułem, próbując założyć tamten kostium.”

Interesujące jest, że Letscher, który będzie się pojawiał zarówno we Flashu, jak i w Legendach Jutra podpisał już ze stacją CW kontrakt “gloryfikowanych gościnnych występów” – podobnie jak Katie Cassidy, Wentworth Miller i John Barrowman. Może to oznaczać kilka rzeczy. Rola Reverse-Flasha w DC’s Legends of Tomorrow może być znacznie większa i bardziej rozbudowana, niż nam się wydaje. Może to trwać równie dobrze bardzo krótko, a Legion of Doom będą jedynie złoczyńcami tygodnia.

Na swoim Instagramie aktor zamieścił świetne selfie.

“Nikt nie radzi sobie z porannymi włosami lepiej niż ja. Powinienem być zatrudniany jedynie do grania czarnych charakterów, którzy dopiero co wstali.”

Nobody does morning hair better than me. I should only be hired to play supervillians who have just woken up. #morninghair #specialskills

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Matt Letscher (@realmattletscher)