Po pokonaniu Vandal Savage’a na końcu pierwszego sezonu Legends of Tomorrow niektórzy z załogi Waveridera postanowili rozstać się z drużyną. W drugim sezonie ich miejsce najmą nowe i obiecujące postaci. Jedna z nich pojawiła się już na samym końcu ostatniego odcinka pierwszego sezonu, zapowiadając nadejście Justice Society of America (znanego bardziej jako JSA).

Podczas panelu Legend Jutra na Comic-conie w San Diego, producenci oświadczyli, że Rex Tyler aka Hourman prawdopodobnie nie będzie jedynym członkiem JSA, który pojawi się w nadchodzącym sezonie. Potwierdzili oni rychłe nadejście takich postaci, jak: Dr. Mid-Nite, Stargirl i Obsidian. Powiedzieli jednak, że żadna z tych ról nie została jeszcze obsadzona.

jsa

Z grupą takich superbohaterów wypadało by mieć jakiegoś potężnego wroga. Producenci stworzyli więc swoją własną wersję Legion of Doom. W skład tej drużyny arcyłotrów wejdą znani już z seriali Flash i Arrow: Malcolm Merlyn (John Barrowman), Reverse-Flash (Matt Letscher), Damien Darhk (Neal McDonough) i Captain Cold (Wentworth Miller). Nie będzie to jednorazowe wystąpienie, a wszyscy aktorzy dołączają do stałej obsady serialu.

legion of doom

Legendy powracają już w październiku.