Strona główna FLARROW.pl Konkurs “Koszulka z kolekcji Marvel” – UrbanCity.pl

Konkurs “Koszulka z kolekcji Marvel” – UrbanCity.pl

FLARROW-FANI mamy dla was świetną wiadomość! Dzięki współpracy z UrbanCity.pl, organizujemy dla was kolejny konkurs!

Do wygrania dowolnie wybrana koszulka z kolekcji Marvel w sklepie UrbanCity.pl
Tak, tak, to wymarzona nagroda, a sama kolekcja jest na prawdę świetna! Kapitan Ameryka, Iron Man, a może budząca postrach czaszka Punishera? Tak duży asortyment tylko w sklepie UrbanCity.pl – nie czekaj, zobacz koniecznie!

Zasady konkursu:
1) Zobacz fanpage UrbanCity.pl
2) Zobacz fanpage FLARROW.pl
3) Udostępnij post konkursowy (kliknij).
Ucieszymy się z polubień! 🙂

To wszystko! Niczego więcej nie oczekujemy, prosimy jedynie o cierpliwe oczekiwanie dnia losowania, które odbędzie się 21 czerwca.

Powodzenia! 🙂


Współpracując z marką Marvel UrbanCity stworzyło streetwearową kolekcję odzieżową adresowaną dla bardziej wymagającego klienta.

Kolekcja marki Marvel została przygotowana w Polsce przez topowych projektantów z ogromną dbałością o szczegóły i przy wykorzystaniu najlepszych technik i metod produkcji. Projektanci użyli elementów charakterystycznych dla obu światów – streetwearowego i komiksowego – skomponowali je w taki sposób, aby pasowały do panujących obecnie trendów.

Aktualnie dostępne w sklepie produkty skupiają się przede wszystkim na postaciach, które zobaczymy w filmie Kapitan Ameryka: wojna bohaterów – Iron Man, Kapitan Ameryka czy po raz pierwszy przedstawiona w filmie Czarna Pantera. Kolekcja marki Marvel w UrbanCity będzie stale rozszerzana – do sprzedaży trafią także produkty z innymi bohaterami np. Spider-Manem, Venomem oraz pozostałymi postaciami z Uniwersum Marvela.

UrbanCity jest także oficjalnym polskim partnerem promocyjnym filmu Kapitan Ameryka: wojna bohaterów, który wejdzie do polskich kin już 6 maja. Sklep promuje film organizując m.in. specjalny pokaz premierowy w Warszawie, rozdając naklejki, gadżety i plakaty filmowe do każdego z zamówień w sklepie, organizując także konkursy na Facebooku i Instagramie.

Kolekcja Marvela jest już dostępna w UrbanCity – zapraszamy do zakupów.