Halloween – dla niektórych zabawa związana z maskaradą, dla innych grzech wielki. Temat rzeka, opinie podzielone. Ale jak według was jest naprawdę? Prawie każdy z nas ma w sobie coś amerykańskiego, ideały, poglądy, zainteresowania. Naszym zainteresowaniem jest telewizja, oglądając od dziecka amerykańskie produkcje, każdy z nas marzył o niesamowitej zabawie Halloweenowej, by ukryć swoją prawdziwą tożsamość za strojem i maską i bawić się do białego rana, aby później wrócić do codzienności. Tak, Halloween to niezła odskocznia od rzeczywistości!

Wróćcie myślami do swoich młodzieńczych lat, kiedy np. w moim młodym wieku (18 lat temu) mogłem tylko pomarzyć o takich kostiumach lub nawet maskach, jakie mieli nosili rówieśnicy w USA. Czy wy nie mieliście tak samo? Kiedy musieliśmy być zmuszeni do tworzenia masek z tektury. Na szczęście te czasy dawno minęły, a my dzisiaj mamy wspaniałą ofertę kostiumów na Halloween w sklepie FUNIDELIA.pl

W swoim życiu nie spotkałem sklepu z tak bogatą ofertą kostiumów, masek i akcesoriów na zabawę przebierańców czy inne imprezy okolicznościowe.  Jako, że za parę tygodni zbliża się omawiane święto Halloween, mam wielką ochotę skorzystać z oferty Strojów Halloweenowych i zaszaleć na imprezach tematycznych! A później czekają karnawały i być może Sylwester z FLARROW.pl.

Stroje na Halloween, przebrania dla dzieci, przebrania dla dziewczynekNiesamowicie duży wybór kostiumów! Po znanych nam halloweenowych bohaterów filmowych jak np. sam Freedy Krueger z serii horrorów Koszmar z ulicy Wiązów

freedykru

Aż po cały zestaw innych bohaterów czy postaci, które oferuje wam sklep internetowy:funidelia-outfits2

Zobacz cały zestaw męskich kostiumów Halloweenowych >Kliknij<

Chociaż osoby które dobrze mnie znają, z pewnością poleciliby mi kostium Pandy. Jak dobrze, że Funidelia potrafiła o to zadbać i w swoim asortymencie mają taki rarytas!

pandasuitKto inny, jak nie sam Rafał “Panda” Muras czułby się jak w domu, w tym superanckim stroju!


Ale żeby nie mówić tylko o sobie i męskich zachciankach, Funidelia zadbała również o kobiety! Modelki kusząco prezentują asortyment strojów. Warto zobaczyć damskie przebrania na Halloween.

wampirzyca

Czy ten strój wampirzycy nie wygląda oszałamiająco?! Z chęcią dałbym się ukąsić i to nie jeden raz!


Koniecznie zobacz wszystkie stroje na Halloween >kliknij<

hall1Z pewnością z wielu was głowi się od samego początku patrząc na zdjęcie główne, które przedstawia Halloween w Bohaterskim Stylu. Jako, że jesteśmy portalem związanym stricte z tematyką superbohaterów, jest to główna część akcji współpracy naszego portalu wraz z FUNIDELIA.pl. Chociaż to nie tylko część naszej akcji, która finał będzie miała w przyszłym tygodniu, ale również omawiany przez nas sklep internetowy z kostiumami, ma w swojej ofercie kostiumy Superbohaterów! Najnowszym hitem jest oferta Suicide Squad.

Stroje Harley Quinn, Stroje Legion SamobójcówZobacz również bogatą ofertę strojów superbohaterów >kliknij tutaj<, które możesz wykorzystać podczas Halloween lub innych tematycznych wydarzeń, jak np. cosplaye, imprezy karnawałowe, czy swoje własne urodziny, stworzone w tematyce bohaterskiej!

batsuper

Strój Batmana jak i Supergirl wyglądają na dobrym poziomie, a niektóre stroje przypominają te, które możemy oglądać w serialach stacji The CW. Chcecie stworzyć swój serial The Flash czy Supergirl? Koniecznie udajcie się do sklepu FUNIDELIA.pl po strój superbohatera.

Na koniec pewien smaczek naszej akcji… Milena jako Harley Quinn!

Do zobaczenia już w przyszłym tygodniu, z kontynuacją naszej akcji partnerskiej! Warto zostać z nami i szukać nas pod tagami #bohaterskihalloween i #bohaterskikonkurs na Instagramie i Facebooku, bo czeka na was duża niespodzianka, a informuje was o tym sam założyciel portalu FLARROW.pl – Rafał Muras.