PODZIEL SIĘ

Z wielkim zachwytem rozniosła się wiadomość o realizacji trzeciego sezonu seriali animowanego Young Justice, który opowiada o młodych adeptach Justice League.

Kto oglądał pierwszy i drugi sezon, z pewnością zgodzi się ze mną, że ten serial wymiatał i z wielkim utęsknieniem czekamy na trzeci sezon Ligi Młodych!

Co chcielibyśmy w nim zobaczyć? Postanowiliśmy wyszczególnić pięć pomysłów na fabułę, które z pewnością byłyby warte obejrzenia.

1. Wielkie poświęcenie Wally’ego Westa!

Young Justice Season 3 Wally West Kid Flash

Finał akcji możecie zobaczyć na poniższym filmiku. Kid Flash heroiczną postawą chciał pomóc Flashowi i Impulsowi, którzy musieli zneutralizować poczwarkę, biegnąć przeciwnie do kierunku energii by wypompować jej energię, ogromną energią kinetyczną.

Niestety mniejsza prędkość Wally’ego, stała się ujściem energii dla poczwarki, przez co on sam “wyparował”. Jak wiemy w kanonie komiksów, to Wally przyswoił wcześniej od Barry’ego, moc Speed Force. A pojęcie Speed Force byłoby dobrym twistem do możliwości powrotu Wally’ego Westa. Przecież sam Barry Allen w drugim sezonie serialu The Flash, też znikł i odnalazł się w Speed Force, po czym powrócił, więc dlaczego nie wykorzystać tego pomysłu w trzecim sezonie Young Justice i umożliwić powrót staremu, dobremu Kid Flashowi.

Autor: Rafał Muras


2. Więcej starej ekipy

Znalezione obrazy dla zapytania young justice season 1

Z pewnością wielu z nas, fanów animacji Young Justice, chciałoby powrotu postaci, które poznaliśmy w pierwszym sezonie. Musiałby być one o wiele dojrzalsze i w nowych wersjach, ale by nie przekreślało to ich starych charakterów i zachowań. Na pewno czekamy na powrót Nightwinga, Batgirl, Supergirl, Zatanny, ale ja nie mogę się doczekać aż Tim Drake, czyli Robin zamieni się w końcu w pełnoprawnego Red Robina, którego znam z komiksów.

Prócz tego, chcielibyśmy zobaczyć na ekranie postacie, które były traktowane troszkę po macoszemu w serialach Justice League i w późniejszym Justice League: Unlimited. Oczywiście nie miałyby być one członkami składu, ale mentorami, którzy poprowadziliby członków Ligi Młodych w dobrym kierunku. Z pewnością mogliby to być bohaterowie tacy jak: Black Canary, Green Arrow, Red Tornado, może Atom. Jest bardzo dużo niedocenianych postaci, które zrobiłyby bardzo dobre wejście w świat animacji i na pewno wiele dobrego dla samego serialu.

Autor: Filip Pollok


3. Skład Tytanów w komplecie

Young Justice Season 3 Teen Titans Characters

Mimo, iż drugi sezon zaprezentował nam wiele nowych, znajomych twarzy to jednak wciąż czegoś mi brakowało – Pełnego składu (młodych) Tytanów! Dziwi mnie fakt, że nie zostali przedstawieni już w ‘Inwazji’. Jestem pewien, że wielu fanów chętnie ujrzałoby Cyborga, Starfire, czy Raven. W chwili obecnej w telewizji emitowana jest dość niesatysfakcjonująca wielbicieli starego serialu, czy komiksów, seria Teen Titans Go!

Byłby to świetny moment, by wprowadzić powyższe postacie w szczególności, że można byłoby ich bezproblemowo wtopić w ekipę – mamy zarówno i Nightwinga, który swego czasu był częścią Młodych Tytanów, jak i Tima Drake’a, który teraz pełni funkcję Robina. Jako, że po ostatnim sezonie Liga młodych na pewno stała się bardziej widoczna i znana we wszechświecie to pojawienie się Starfire i Raven byłoby całkiem logiczne.

Autor: Jakub Hertel


4. Bromance Nightwina z Superboyem

superboynightwing

Idąc tokiem nowej mody, czyli wdrażania tematów LGTBQ do telewizji, nie zamierzamy zostawić tego tematu w spokoju i sami dokonaliśmy pewnego pomysłu na związek homoseksualny!

Czyli bromance Nightwinga z Superboyem. Kto nie chciałby zobaczyć tych wybuchowych facetów w związku? Ciekawi nas jedno, jak mogą potoczyć się sprawy łóżkowe Superboya, bo jak pamiętamy z serialu Smallville, Clark Kent miał z tym problem. Chociaż z pewnością najbardziej narzekać może tylko “The Fastest Man Alive”.

Oczywiście prosimy was o przyjęcie tego punktu z przymrużeniem oka ;).

 Autorzy: Rafał Muras i Jakub Hertel


5. Nowi złoczyńcy

DC Comics villains Alex Ross

Jak widzieliśmy w finale drugiego sezonu Young Justice, w trzecim powinien czekać na bohaterów Darkseid i The Light (Vandal Savage, Ra’s al Ghul, Lex Luthor, etc.), aczkolwiek tych złoczyńców już dobrze znamy i możemy powiedzieć, iż nieco nam się już przejedli.

DC Comics posiada bogate zaplecze złoczyńców, których z chęcią widzielibyśmy w tym serialu i oby producenci wykorzystali ten fakt. Chociaż zawsze będę miło wspominał postać Klariona The Witch Boya! Taki mój najlepszy villain w Young Justice.

Autor: Rafał Muras


6. Bitwa Justice League

Znalezione obrazy dla zapytania teen titans vs justice league

Oczywiście bitwę pomiędzy Justice League a Teen Titans widzieliśmy w ich filmie, który zyskał dużą popularność. Chociaż moim zdaniem, nadal jest miejsce dla tej bitwy w trzecim sezonie i nie chodzi mi tutaj o starszych bohaterach z Justice League, których umysł kontrolowany był w drugim sezonie YJ.

Epickim starciem byłaby kłótnia pomiędzy młodymi bohaterami a ich mentorami, czyli sprzeciw Young Justice, który stawia ich przeciwko twardym zasadom Justice League.

Autor: Rafał Muras


Jak wam się podoba artykuł? Co wy chcielibyście zobaczyć w trzecim sezonie serialu Young Justice? Piszcie swoje sugestie!