PODZIEL SIĘ

Z powodu większych problemów na głowie, Barry i jego podróż w czasie, która wyszła na jaw podczas ostatniego odcinka Flash, nie została skomentowana przez członków drużyny Arrow. Trzeba się zastanowić czy rzeczywiście nikt się tym nie przejął?

David Ramsey wielokrotnie jasno powtarzał, że Diggle będzie dość wyważony w swej odpowiedzi na informację, że Barry zmienił linię czasu, bardziej martwiąc się o to, że Flash nadużywa swoich mocy, niż skupiając się na swojej osobistej stracie. Mimo to w ostatnim odcinku Flasha gdy rewelacje wyszły na jaw, Dig tak jak każdy był zły na Barry’ego. Przebaczył mu jednak, gdy wszystkich uratował. Wygląda na to, że nie miał za wiele czasu, by przyswoić te rewelacje. Nikt z zespołu nie zwrócił też uwagi na to, że Felicity miała tą informację od tygodni, a jednak jej nie ujawniła.

„W zimowym finale jest rzeczywiście sporo dyskusji na temat Flashpointu, biorąc pod uwagę fakt, że crossover wprowadził ten temat do drużyny Arrow, oczywiście oprócz Felicity.” – powiedział Marc Guggenheim. „Myślę, że na dosyć zabawne sposoby mierzą się z niektórymi konsekwencjami. Na przykład Curtis obawia się, że wcześniej mógł być hetero.”

Tak więc – w przyszłym tygodniu zimowy finał Arrow da szansę ustosunkować się drużynie do szaleństwa jakim był Flashpoint oraz do wydarzeń w trakcie Inwazji.