Z ogniem we krwi

[ZAPOWIEDŹ]: Z ogniem we krwi

Z ogniem we krwi. Queerowa wersja Romea i Julii w świecie dark fantasy już 26 października w księgarniach. 

Z ogniem we krwi to wyjątkowy, trzymający w napięciu romans paranormalny! Wejdź w labirynt tajemniczych uliczek włoskiego Castello, miasta, w którym zasady ustalają skłócone klany, atmosfera aż wibruje od mrocznej magii, a grzechy przeszłości rzucają złowieszczy cień na teraźniejszość… 

Czasem zdarza się miłość, która kończy w płomieniach…

W Castello od pokoleń trwa brutalna wojna klanów. Po ogromnej tragedii pojawił się jednak ktoś, kto zapobiegł dalszemu rozlewowi krwi i wprowadził w mieście kruchy pokój. Przywódca zdeterminowany, by utrzymać w nim porządek i… „czystość”. 

Bez względu na koszty. 

Z ogniem we krwi

Zamów książkę w najlepszej cenie w przedsprzedaży już teraz!

https://bit.ly/z-ogniem-we-krwi-sk

Po śmierci matki Lilly zmuszona jest przeprowadzić się z ojcem do małego, ukrytego przed światem włoskiego miasteczka, które skutecznie opiera się jakimkolwiek nowinkom technicznym. Szybko poznaje tam zbuntowaną Lizę, ponurego Nica i wrażliwego Christiana – i od razu czuje, że łączy ją z nimi coś więcej. Lilly wie jednak, że w mieście, w którym miłość prowadzi do zguby, nie można nikomu ufać. Nawet sobie. 

A kiedy co miesiąc przychodzą, by zrobić test krwi, lepiej być tylko i wyłącznie człowiekiem… 

Jakie tajemnice skrywają przed Lilly nowi koledzy z klasy?

Co dokładnie wydarzyło się przed laty w Castello?

I kim tak naprawdę są Święci?

Lektura obowiązkowa dla fanów These Violent Delights, Mrocznych umysłów i książek V.E. Schwab.

Premiera odbyła się 26 października!

Kat Delacorte to nowe pióro w fantastyce young adult. Miała jedenaście lat, gdy jej rodzina przeprowadziła się ze Stanów Zjednoczonych do małego miasteczka we Włoszech. Ukończyła studia historyczne na Uniwersytecie Columbia i zamieszkała w Wenecji. Kiedy akurat nie zajmuje się pisaniem, można ją spotkać płynącą gondolą, głaszczącą cudze psy albo przekonującą swoich włoskich sąsiadów, by dla niej gotowali.

Inspiracją dla Kat do napisania tej historii były jej własne doświadczenia z czasów nastoletnich oraz pisanie pracy magisterskiej z historii Europy na Uniwersytecie Cambridge.