Zapowiedź tytułu i logo 4. sezonu Young Justice!

DC Fandome przyniosło nam bardzo pozytywną informację o produkcji czwartego sezonu Young Justice!

Kto nie kocha młodych bohaterów z DC Comics? Nie znajdzie się taka osoba, ponieważ oba sezony serialu były bardzo pozytywnie odbierane, a fani każdego lata wzywały studio Warner Bros różnymi petycjami do kontynuowania tego serialu animowanego.

Po siedmiu latach Warner Bros wraz z platformą DC Universe spełniły prośby fanów i pokazali światu trzeci sezon Young Justice. Teraz podczas DC Fandome otrzymaliśmy krótką informację o dalszej kontynuacji!

Wirtualne wydarzenie DC potwierdziło produkcję czwartego sezonu serialu animowanego pt. „Young Justice: Phantoms”, a także logo, które możecie zobaczyć poniżej:

Panel nie ujawnił żadnych konkretnych szczegółów dotyczących fabuły Young Justice: Phantom, ani też czy produkcja będzie kluczowym obrazem platformy streamingowej DC Universe, czy po prostu przeniesie się jak Doom Patrol do HBO Max.

Fani Young Justice mogą pamiętać, że zespół po finale trzeciego sezonu został rozbity. Beast Boy postanowił oderwać się od grupy. Niektórzy młodzi członkowie Zespołu dołączyli do niego i zarazem nowej grupy o nazwie Outsiders. Ciekawe jak potoczą się losy bohaterów w kolejnym sezonie?!