[Zapowiedź] The Flash 7×17 „Heart of the Matter, Part 1”. Debiut nowej postaci!

Stacja The CW opublikowała opis oraz zwiastun siedemnastego odcinka siódmego sezonu The Flash, który został zatytułowany „Heart of the Matter, Part 1”.

Będzie to 150. odcinek serialu rozpoczynający dwuczęściowy finał siódmego sezonu „The Flash”, a więc do końca tego rozdziału przygód naszego tytułowego speedstera oraz jego teamu pozostały jedynie dwa epizody.

Co czeka nas w nadchodzącym odcinku?

Opis:

Barry i Iris spotykają swoje dzieci z przyszłości – XS i Barta, jednakże ich radość nie trwa długo, gdyż wojna Godspeedów nabiera na sile, co stanowi wielkie zagrożenie dla Central City.

Zwiastun:

Premiera tego epizodu „The Flash” już 14 lipca 2021 roku o godzinie 2:00 (czasu polskiego). Za reżyserię odpowiedzialny jest Eric Dean Seaton, natomiast scenariusz został napisany przez Erica Wallace’a i Lauren Barnett.

Kim jest Bart Allen/Impulse?

Jordan Fisher w prawdzie pojawił się pod koniec poprzedniego epizodu, jednakże to w „Heart of the Matter, part 1” zaliczy swój prawdziwy debiut w roli Barta Allena aka Impulse. Aktor znany jest z udziału w takich produkcjach jak „Do wszystkich chłopców: P.S. Wciąż cię kocham”, „Wytańcz to”, „Tajemnica Amy” czy „Teen Beach Movie”. Sama postać Barta Allena po raz pierwszy pojawiła się w formie cameo w „The Flash #91”  w czerwcu 1994 roku. Na kartach komiksów jest on wnukiem Barry’ego Allena i Iris West, co zostało zmienione na rzecz CWverse (dawniej Arrowverse), gdzie jest on synem głównego bohatera.

bart allen impulse flash

Kiedy premiera ósmego sezonu „The Flash”?

Według serwisu TVLine, który przedstawił harmonogram jesiennych premier produkcji stacji The CW, pierwszy odcinek ósmego sezonu zadebiutuje 16 listopada 2021 roku. Warto także wspomnieć, że zacznie się on czymś, co fani tego uniwersum uwielbiają — pięcioepizodowym mini-crossoverem z innymi produkcjami spod szyldu DC Comics produkowanych przez tę stację.