Zapowiedź ataku Darkseida w Young Justice: Outsiders!

Druga część trzeciego sezonu Young Justice: Outsiders w zastraszająco szybkim tempie zbliżała nas do konfrontacji Ligi Sprawiedliwości, The Light i Apokolips. Może to mieć poważne skutki dla świata DC.

W 21. odcinku otrzymaliśmy scenę po napisach, w której naszym oczom ukazał się jeden z najbardziej ikonicznych złoczyńców niebieskich. Mowa oczywiście o Darkseidzie. W tym odcinku Aqualad i Wyynde próbują uratować Nightwinga i Black Lightninga z rąk Granny Goodness. Jak się okazuje współpracuje ona ze złym Overlordem i eksperymentuje z Duchowym Wymiarem X.

Parze z Atlantydy udaje uratować się przyjaciół, a w ucieczce pomaga im Halo (żywy MotherBox) i Cyborg (połączony z FatherBoxem). Halo używa „języka Starych Bogów” do uzdrowienia Nightwinga i Black Lightninga. Natomiast Victor teleportuje ich z powrotem do bazy. Mowa Halo daje Granny nową nadzieję i napawa ją optymizmem. Aż tryska entuzjazmem.

Jednak odcinek się nie kończy. Powracamy do domu Granny Goodness i zastajemy ją podczas rozmowy z Darkseidem. Oznajmia mu, że znalazła równanie Anty-życia. Do tej pory seria była bardzo dynamiczna i niestety chaotyczna. Do końca sezonu pozostało jedynie 5 odcinków, z czego aż 3 finałowe zobaczymy już za 3 tygodnie.

Króger
Maciej. Lat 20. Zajmuję się prowadzeniem instagrama. Na co dzień student Uniwersytetu Opolskiego. W wolnych chwilach fan komiksów, gier komputerowych i książek fantasy. IT is a PIZZA TIME!