Strona główna Wakacyjny Konkurs 2017r. FLARROW.pl i IITV.pl

Wakacyjny Konkurs 2017r. FLARROW.pl i IITV.pl

Wspólnie z portalem IITV.pl zapraszamy Was gorąco do wzięcia udziału w wspólnej zabawie, jaką jest Wakacyjny Konkurs 2017r.!

Na czym ma polegać zabawa i jak wziąć udział w konkursie? Trzeba posiadać najważniejszą rzecz jaką nam wyślesz, czyli SWOJE ZDJĘCIE Z WAKACJI!

Do dnia 10.08.2017r. wyślij nam na fanpage (wiadomość prywatna) lub mailowo: [email protected]ZDJĘCIE Z WAKACJI, najlepiej jeśli będziesz na tym zdjęciu, bo to pomoże Ci w walce o wygraną! Zdjęcie może być z ubiegłego roku!

Dnia 11.08.2017r. utworzymy na naszym fanpage’u specjalny album z Waszymi zdjęciami, gdzie za pośrednictwem polubień – będzie trwał pojedynek konkursowy! Wygra osoba z największą ilością polubień.

Pojedynek – konkurs zakończy się w czwartek 24 sierpnia 2017r!!!

Oczywiście po nadesłaniu zdjęć, automatycznie wyrażacie zgodę na przetwarzanie Waszego zdjęcia w celach konkursowych i możemy udostępnić zdjęcie na naszym fanpage’u FLARROW.pl – W żaden inny sposób nie chcemy ich wykorzystać, nie sprzedamy Was – nie martwcie się i tak facebook to robi :).

Kolejnym ważnym szczegółem wzięcia udziału w konkursie to:

1. Polub nasz fanpage >Kliknij i polub<
3. Udostępnij, polub i skomentuj ten post >klik< konkursowy – potwierdź chęć wzięcia udziału w konkursie!

TO WSZYSTKO! Teraz czeka Cię już tylko zabawa :).

NAGRODY

1 miejsce: Czapka (full cap) superhero lub jeśli wygra kobieta – strój kąpielowy Wonder Woman! (Prosimy, niech wygra kobieta!!!).
2 miejsce: Breloczek Funko Pop z swoim ulubionym superbohaterem
3 miejsce: Dwa breloczki: X-Men i The Flash
Do każdej nagrody dokładamy Fanpack FLARROW.pl
(długopis, wlepki, kalendarzyk i magnes na lodówkę!)

Zdjęcia nagród:

View post on imgur.com