REDAKCJA
Team FLARROW.pl

10702033_852345534797188_3129130503265591016_n

Rafał Muras (Panda) – założyciel grupy, fanpage’a i portalu FLARROW.pl
Szef wszystkich szefów. Zajmuje się zarządzeniem całym teamem FLARROW.pl, odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszej marki. Wszyscy go bardzo kochamy, jest dla nas jak prawdziwy ojciec. #TeamRybnik

Jakub Michał Hertel (JMH / Reece) – Współwłaściciel projektu FLARROW.pl. Człowiek od wszystkiego! Newsman, tłumacz napisów i utalentowany grafik! Inżynier logistyki, zatwardziały geek z zamiłowaniem do podróży, a także pełen pasji tancerz!

Adrian (Adrios4795) Maniak  – Bez jego wiedzy nie wyjdzie żaden news. Ciężko znaleźć coś, w czym nie maczał palców. Pisze newsy, tłumaczy napisy, wymyśla zabawy na Facebooku. #robimymemy, Flarrow Magazine, Flarrow Inside i odrodzenie Discordu to wszystko jego sprawka. Najczęściej znajdziecie go w Warszawie, ale także na największych konwentach w Polsce.

Klaudia (Tasak) Sasak – Uczennica klasy maturalnej o profilu humanistyczno-medialnym. Posiada wielki zapał do dziennikarstwa, dlatego też znalazła się w ekipie FLARROW.PL. Zagorzała fanka silnych postaci damskich. Zajmuje się głównie pisaniem newsów i odpowiada za sekcję techniczną naszego discorda. Wieczna maruda, która w 69% swojego życia kipi złością.

Maciej (Króger) Podoluk – człowiek tak wielofunkcyjny, że zaczynał od prowadzenia naszego instagrama, a skończył jako redaktor. Zajmuje się również sharowaniem newsów na fejsbuku. Jeden z pięciu Administratorów naszego discorda. Prywatnie fan jedzenia i gier. P. S. Szukam pracy na studia we Wrocławiu.

Przemysław (Laertes) Pietruszyński – Student pedagogiki, największy miś FLARROW.pl, specjalista od miłości. Od czasu do czasu też coś napisze, a to recka, a to coś innego. Przeważnie przebywająct we Wrocławiu.

Łukasz (ThePirateArr) Bobel – Przyszły elektronik, człowiek spóźniony ze wszystkim, najprawdopodobniej nawet na własny pogrzeb. CW hater #1. Czytelnik komiksów różnej maści, urodzony z nienawiścią do Millera i Portera. Poza tym tłumacz, śpiewak, recenzent, artysta, komik i filantrop.

Aleksandra Rezner – studentka American Studies, lektorka w szkole językowej, miłośniczka muzyki, siatkówki i jedzenia. We Flarrow.pl wyrabia 105% normy, chyba że jest sesja. Uwielbia spać i pisać newsy, czasami łączy obie czynności, co czyni z niej superbohaterkę do spraw niemożliwych. Sushi🍣

Małgorzata Przybysz – studiuje filologię angielską na specjalizacji nauczycielskiej, jest na pierwszym roku studiów magisterskich. Dodatkowo uczy angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3, w szkole językowej Big Ben.

 

Jarosław Tokarski (fazz) – najnowszy nabytek naszej redakcji, przygarnęliśmy go na Warszawskim Comic Conie i zdarzy mu się raz na jakiś czas coś napisać. Absolwent jakichś tam szkół, ale jak sam twierdzi, było to tak dawno, że już nie pamięta. Jego hobby było kiedyś czytanie fantastyki, komiksów oraz oglądanie Netflixa, ale odkąd urodził mu się syn, zdecydował się na maratony „Strażaka Sama”, „Pidżamersów” i „Psiego Patrolu”.

Bartosz Lewko (Bobas) – przyszły elektronik po skończeniu technikum elektrycznym w Gorzowie Wielkopolskim. Młody, ale bardzo szybko się uczy i sprostał wyzwaniu zostania redaktorem w naszej ekipie. Jego największym zainteresowaniem jest alkohol!

  Sylwia Kajak – kobieta z charakterem, która wytrzymuje trudy korekty newsów całej redakcji. Jest również autorką tłumaczeń i artykułów na naszym portalu. Studentka anglistyki z Białegostoku i fanka postaci z komiksów, zwłaszcza Marvela.

Dominik Karło (Venoxon) – młody i doświadczony redaktor. Pomaga tłumaczom, czasami posłuży jako korektor. Znany jest jako Kareł. Dość denerwujący dzieciak, lecz jest do strawienia, oprócz tego ma dobre cechy typu sympatyczność i szczerość. Próbuje być Casanovą, ale niezbyt mu się to udaje.

Grupę FLARROW.pl tworzy także mnóstwo innych osób, które pomagają nam w rozwijaniu strony, pisaniu artykułów i tłumaczeniu napisów.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam wiadomość mailową: [email protected]