REDAKCJA
Team FLARROW.pl

Małgorzata Przybysz – studiuje filologię angielską na specjalizacji nauczycielskiej, jest na pierwszym roku studiów magisterskich. Dodatkowo uczy angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3, w szkole językowej Big Ben.

10702033_852345534797188_3129130503265591016_n

Rafał Muras (Panda) – założyciel grupy, fanpage’a i portalu FLARROW.pl
Szef wszystkich szefów. Zajmuje się zarządzeniem całym teamem FLARROW.pl, odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszej marki. Wszyscy go bardzo kochamy, jest dla nas jak prawdziwy ojciec. #TeamRybnik

Jakub Michał Hertel (JMH / Reece) – Współwłaściciel projektu FLARROW.pl. Człowiek od wszystkiego! Newsman, tłumacz napisów i utalentowany grafik! Student Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, jego wielkim zainteresowaniem jest taniec (jumpstyle i shuffling).

Dominik Karło (Venoxon) – młody i doświadczony redaktor. Pomaga tłumaczom, czasami posłuży jako korektor. Znany jest jako Kareł. Dość denerwujący dzieciak, lecz jest do strawienia, oprócz tego ma dobre cechy typu sympatyczność i szczerość. Próbuje być Casanovą, ale niezbyt mu się to udaje.

Łukasz Trendel (Cyborg) – redaktor strony, administrator konta YouTube. Wyszukuje wiadomości ze świata DC, odpowiada za treści w dziale z newsami. Wspaniały tatuś dwóch synów i mąż. Pracuje jako szef ochrony budynku.

Ania Sanokowska (White Canary) – Dobrze pracująca redaktorka, pomaga w organizacjach zlotu fanów, chętnie pomaga w sprawach związanych z social media. Oprócz panowania nad światem jako królowa, interesuje się od małego śpiewem od małego, serialami. Do tego na świecie jest fanką nr 1 Miley Cyrus. Jest również uzależniona od… placków po węgiersku i frytek, a w wyglądzie niczego jej nie brakuje. #TeamRybnik

Małgorzata Przybysz – studiuje filologię angielską na specjalizacji nauczycielskiej, jest na pierwszym roku studiów magisterskich. Dodatkowo uczy angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3, w szkole językowej Big Ben.

Agata Knyż (MysticLady) – należy do grupy odpowiedzialnej za powstawanie polskich napisów do seriali, jak i newsów. Jest bardzo upierdliwa i uwielbia przepraszać. Gdyby zginęła w nieszczęśliwym wypadku i z tego powodu nie mogłaby przetłumaczyć napisów, przepraszałaby pośmiertnie każdego dnia. Ma wielkie serce i jest przyjazną duszyczką naszej ekipy! Na co dzień matka dwójki dzieci oraz kucharka w warszawskiej pizzerii!

Daniel Dantez Komorowski FLARROW.pl

Daniel Komorowski (Dantez) według Pandy człowiek z mroczną duszą, o którym napisze książkę. Sam jest autorem sagi „Universum”. Redaktor strony, a jednocześnie student grafiki. W wolnych chwilach robi wszelkie prace związane z komiksami i ich ekranizacjami (graffiti, karty, maski), a od roku również własnoręcznie malowane koszulki.

Milena Bębacz (Miluś) – maskotka projektu FLARROW, być może w niedalekiej przyszłości wystąpi w kampanii promocyjnej FLARROW.pl. Lubi śpiewać, a interesuje się siatkówką i oglądaniem seriali.

  Sylwia Kajak – kobieta z charakterem, która wytrzymuje trudy korekty newsów całej redakcji. Jest również autorką tłumaczeń i artykułów na naszym portalu. Studentka anglistyki z Białegostoku i fanka postaci z komiksów, zwłaszcza Marvela.

Katarzyna Piskorska – licealistka mieszkająca w Warszawie. W naszej redakcji odpowiada za profil Instagramowy. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką i oglądaniem seriali. Pala miłością do robótek manualnych takich jak: origami, kartki okolicznościowe itp.

janusz

Janusz Dziedzic (Skurwol) – tłumacz napisów i artykułów na co dzień uczy się mentalnie jak i fizycznie, trenuje karate, a jego hobby to podryw i Doctor Who. Janusz wszystkich Januszów.

 

Grupę FLARROW.pl tworzy także mnóstwo innych osób, które pomagają nam w rozwijaniu strony, pisaniu artykułów i tłumaczeniu napisów.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam wiadomość mailową: [email protected]