Quantcast

REDAKCJA
Team FLARROW.pl

10702033_852345534797188_3129130503265591016_n

Rafał Muras (Panda) – założyciel grupy, fanpage’a i portalu FLARROW.pl
Szef wszystkich szefów. Zajmuje się zarządzeniem całym teamem FLARROW.pl, odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszej marki. Wszyscy go bardzo kochamy, jest dla nas jak prawdziwy ojciec.

Łukasz Trendel (Cyborg) – redaktor strony, administrator konta YouTube. Wyszukuje wiadomości ze świata DC, odpowiada za treści w dziale z newsami. Wspaniały tatuś dwóch synów i mąż. Pracuje jako ochroniarz.

Dominik Karło (Venoxon) – najmłodszy członek redakcji, pomaga tłumaczom, czasami posłuży jako korektor. Adoptowany syn szefa. Znany jest jako Kareł. Dość denerwujący dzieciak, lecz jest do strawienia, oprócz tego ma dobre cechy typu sympatyczność i szczerość. Próbuje być Casanovą, ale niezbyt mu się to udaje.

Piotr Nowak (Batplay) – recenzent oraz druga władza na portalu flarrow.pl. Odpowiedzialny za wprowadzanie nowych redaktorów oraz omówienie i krytykę serialowego uniwersum DC. Historyk z wykształcenia, lubi spędzać czas na planach filmowych, okazjonalnie Dj. Zainteresowany również sportem, zdrowym trybem życia; uczestnik biegów surwiwalowych.

Łukasz Gierlich (Gero) – ciemny przedstawiciel narodu polskiego. Nie, nie uchodźca. Czysty hanys. Jeden z pierwszych członków społeczności FLARROW. Członek redakcji, pomaga tłumaczom. Interesuje się zagadkami historii nowoczesnej oraz piłką nożną. Jego pasja to siatkówka i siłownia.

Agata Knyż (MysticLady) – należy do grupy odpowiedzialnej za powstawanie polskich napisów do seriali, jak i newsów. Jest bardzo upierdliwa i uwielbia przepraszać. Gdyby zginęła w nieszczęśliwym wypadku i z tego powodu nie mogłaby przetłumaczyć napisów, przepraszałaby pośmiertnie każdego dnia. Ma wielkie serce i jest przyjazną duszyczką naszej ekipy! Na co dzień matka dwójki dzieci oraz kucharka w warszawskiej pizzerii!

Ania Sanokowska (White Canary) – Dobrze pracująca redaktorka, pomaga w organizacjach zlotu fanów, chętnie pomaga w sprawach związanych z social media. Oprócz panowania nad światem jako królowa, interesuje się od małego śpiewem od małego, serialami. Do tego na świecie jest fanką nr 1 Miley Cyrus. Jest również uzależniona od… placków po węgiersku i frytek, a w wyglądzie niczego jej nie brakuje.

Daniel Dantez Komorowski FLARROW.pl

Daniel Komorowski (Dantez) według Pandy człowiek z mroczną duszą, o którym napisze książkę. Sam jest autorem sagi „Universum”. Redaktor strony, a jednocześnie student grafiki. W wolnych chwilach robi wszelkie prace związane z komiksami i ich ekranizacjami (graffiti, karty, maski), a od roku również własnoręcznie malowane koszulki.

Olek Furczyk (Miedziany Drwal) – dobry, pomocny przyjaciel. Redaktor który zajmuje się nie tylko newsami, a również i administracją forum. Uwielbia grać w piłkę nożną i siatkówkę.

Manuela Szpolorowska (Manu) – zapalona programistka z obszerną wiedzą IT. Pracuje w redakcji na wielu stanowiskach: tłumacz napisów, redaktor oraz wprowadza drobne poprawki na portalu. W Bydgoszczy studiuje informatykę, jest wielką fanką muzyki rockowej oraz zespołu TSA, prowadząc przy tym ich fanklub. #TeamBatman #TeamIronMan

Natalia Kaczorowska – oprócz tego, że jest śliczna i bardzo przyjazna! Odpowiada za grafikę, ponieważ grafika to jej hobby i przyszłe wykształcenie. Również interesuje się wizażem.

Milena Bębacz (Miluś) – maskotka projektu FLARROW, być może w niedalekiej przyszłości wystąpi w kampanii promocyjnej FLARROW.pl. Lubi śpiewać, a interesuje się siatkówką i oglądaniem seriali.

Patrycja Malesza The 100 FLARROW.pl

Patrycja Malesza (Katie) W redakcji odpowiada za serial “The 100”. Kocha seriale w których jest dużo akcji. Uczęszcza do gimnazjum. Interesuje się medycyną i rysowaniem. Jej ulubione seriale to: The 100, The Flash i Teen Wolf.

Jakub Michał Hertel (JMH / Reece) – Człowiek od wszystkiego! Newsman, tłumacz napisów i utalentowany grafik! Student Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, jego wielkim zainteresowaniem jest taniec (jumpstyle i shuffling).

Mateusz Wasak (Wasiu) – jeden z nowszych ale już doświadczonych nabytków naszej grupy. Działa jako tłumacz napisów, czasami dokonuje drobnej korekty. Często służy radą w kwestii stylistyki tłumaczonych zdań.

Katarzyna Piskorska – licealistka mieszkająca w Warszawie. W naszej redakcji odpowiada za profil Instagramowy. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką i oglądaniem seriali. Pala miłością do robótek manualnych takich jak: origami, kartki okolicznościowe itp.

Filip Pollok – dołączył do zespołu niedawno, lecz swoją inteligencją potrafił szybko odnaleźć się w nowej sytuacji. Dzięki temu, możemy czytać jego świetne artykuły, newsy oraz dokłada cegiełkę do powstawania napisów. Student kierunku finanse i rachunkowość, w wolnym czasie zabawny chłopak i wielki fan Johna Constantine.

janusz

Janusz Dziedzic (Skurwol) – tłumacz napisów i artykułów na co dzień uczy się mentalnie jak i fizycznie, trenuje karate, a jego hobby to podryw i Doctor Who. Janusz wszystkich Januszów.

Julia

Julia Delegacz – kolejna młodziutka duszyczka w naszym gronie, z dużym powodzeniem radzi sobie w newsach i tłumaczeniach napisów. Licealistka o profilu humanistycznym. Jej wielkim hobby jest granie na perkusji i śpiewanie.

 

Grupę FLARROW.pl tworzy także mnóstwo innych osób, które pomagają nam w rozwijaniu strony, pisaniu artykułów i tłumaczeniu napisów.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam wiadomość mailową: [email protected]