REDAKCJA
Team FLARROW.pl

10702033_852345534797188_3129130503265591016_n

Rafał Muras (Panda) – założyciel grupy, fanpage’a i portalu FLARROW.pl
Szef wszystkich szefów. Zajmuje się zarządzeniem całym teamem FLARROW.pl, odpowiada za sprawne funkcjonowanie naszej marki. Wszyscy go bardzo kochamy, jest dla nas jak prawdziwy ojciec. #TeamRybnik

Jakub Michał Hertel (JMH / Reece) – Współwłaściciel projektu FLARROW.pl. Człowiek od wszystkiego! Newsman, tłumacz napisów i utalentowany grafik! Student Logistyki na Uniwersytecie Zielonogórskim, jego wielkim zainteresowaniem jest taniec (jumpstyle i shuffling).

Dominik Karło (Venoxon) – młody i doświadczony redaktor. Pomaga tłumaczom, czasami posłuży jako korektor. Znany jest jako Kareł. Dość denerwujący dzieciak, lecz jest do strawienia, oprócz tego ma dobre cechy typu sympatyczność i szczerość. Próbuje być Casanovą, ale niezbyt mu się to udaje.

Łukasz Trendel (Cyborg) – redaktor strony, administrator konta YouTube. Wyszukuje wiadomości ze świata DC, odpowiada za treści w dziale z newsami. Wspaniały tatuś dwóch synów i mąż. Pracuje jako szef ochrony budynku.

Ania Sanokowska (White Canary) – Dobrze pracująca redaktorka, pomaga w organizacjach zlotu fanów, chętnie pomaga w sprawach związanych z social media. Oprócz panowania nad światem jako królowa, interesuje się od małego śpiewem od małego, serialami. Do tego na świecie jest fanką nr 1 Miley Cyrus. Jest również uzależniona od… placków po węgiersku i frytek, a w wyglądzie niczego jej nie brakuje. #TeamRybnik

Małgorzata Przybysz – studiuje filologię angielską na specjalizacji nauczycielskiej, jest na pierwszym roku studiów magisterskich. Dodatkowo uczy angielskiego w przedszkolu i klasach 1-3, w szkole językowej Big Ben.

Agata Knyż (MysticLady) – należy do grupy odpowiedzialnej za powstawanie polskich napisów do seriali, jak i newsów. Jest bardzo upierdliwa i uwielbia przepraszać. Gdyby zginęła w nieszczęśliwym wypadku i z tego powodu nie mogłaby przetłumaczyć napisów, przepraszałaby pośmiertnie każdego dnia. Ma wielkie serce i jest przyjazną duszyczką naszej ekipy! Na co dzień matka dwójki dzieci oraz kucharka w warszawskiej pizzerii!

Daniel Dantez Komorowski FLARROW.pl

Daniel Komorowski (Dantez) według Pandy człowiek z mroczną duszą, o którym napisze książkę. Sam jest autorem sagi „Universum”. Redaktor strony, a jednocześnie student grafiki. W wolnych chwilach robi wszelkie prace związane z komiksami i ich ekranizacjami (graffiti, karty, maski), a od roku również własnoręcznie malowane koszulki.

 

Jarosław Tokarski (fazz) – najnowszy nabytek naszej redakcji, przygarnęliśmy go na Warszawskim Comic Conie i zdarzy mu się raz na jakiś czas coś napisać. Absolwent jakichś tam szkół, ale jak sam twierdzi, było to tak dawno, że już nie pamięta. Jego hobby było kiedyś czytanie fantastyki, komiksów oraz oglądanie Netflixa, ale odkąd urodził mu się syn, zdecydował się na maratony „Strażaka Sama”, „Pidżamersów” i „Psiego Patrolu”.

Bartosz Lewko (Bobas) – przyszły elektronik po skończeniu technikum elektrycznym w Gorzowie Wielkopolskim. Młody, ale bardzo szybko się uczy i sprostał wyzwaniu zostania redaktorem w naszej ekipie. Jego największym zainteresowaniem jest alkohol!

Milena Bębacz (Miluś) – maskotka projektu FLARROW, być może w niedalekiej przyszłości wystąpi w kampanii promocyjnej FLARROW.pl. Lubi śpiewać, a interesuje się siatkówką i oglądaniem seriali.

  Sylwia Kajak – kobieta z charakterem, która wytrzymuje trudy korekty newsów całej redakcji. Jest również autorką tłumaczeń i artykułów na naszym portalu. Studentka anglistyki z Białegostoku i fanka postaci z komiksów, zwłaszcza Marvela.

Katarzyna Piskorska – licealistka mieszkająca w Warszawie. W naszej redakcji odpowiada za profil Instagramowy. W wolnych chwilach zajmuje się grafiką i oglądaniem seriali. Pala miłością do robótek manualnych takich jak: origami, kartki okolicznościowe itp.

janusz

Janusz Dziedzic (Skurwol) – tłumacz napisów i artykułów na co dzień uczy się mentalnie jak i fizycznie, trenuje karate, a jego hobby to podryw i Doctor Who. Janusz wszystkich Januszów.

 

Grupę FLARROW.pl tworzy także mnóstwo innych osób, które pomagają nam w rozwijaniu strony, pisaniu artykułów i tłumaczeniu napisów.

Jeśli masz jakieś pytania lub po prostu chcesz się z nami skontaktować, wyślij nam wiadomość mailową: [email protected]