Reakcja fanów na śmierć ikonicznej postaci serialu „The Flash” w drugiej części Armageddonu!

Najnowszy odcinek tegorocznego crossoveru Arrowverse pt. „Armageddon” przyniósł śmierć ikonicznej postaci z serialu The Flash. Widzowie doznali wielkiego szoku!

Serial The Flash rozpoczął swój ósmy sezon w zeszłym tygodniu pierwszą częścią crossovera pt. „Armageddon”. W tym tygodniu zespół wciąż próbuje udowodnić Despero, że Barry Allen nie będzie w przyszłości przyczyną końca świata. Z perspektywy Despero, to właśnie Allen jest powodem zniszczenia całej ludzkości, ponieważ może stracić rozum, gdy przeżyje niepokojącą liczbę tragedii. W rzeczywistości pierwsza z wielu tragedii była już w zanadrzu, ponieważ śmierć pewnej postaci została ujawniona w ostatnich chwilach odcinka.

Epizod ten ujawnił, że Joe West nie żyje od paru miesięcy, a Barry Allen nie przypomina sobie, by uczestniczył w pogrzebie i wygłaszał przemówienie. Śmierć była szokiem nie tylko dla Barry’ego Allena, ale także dla wieloletnich fanów serialu. Fani szybko zabrali się do dyskusji na twitterze:

Jednakże prawdopodobnie ostatecznie nie dojdzie do takiego faktu, lub zobaczymy to w całkiem innej perspektywie. Według showrunnerki serialu Caroliny Dries, Joe West zmieni ścieżkę swojego życia i trafi do miejsca, gdzie chciał się znaleźć już od bardzo dawna. Czekamy na dalszy rozwój wydarzeń!