Powstanie serial Gotham Knights dla stacji The CW

Stacja The CW się nie poddaje i zapowiada kolejny superbohaterski serial!

Jak wiemy seriali Arrowverse ubywa bo po Supergirl i Black Lightning powstała posucha, a wszelkie zapowiadane spin-offy nie powstaną, poza oczywiście serialem „Naomi”. Tę stratę CW zrekompensuje sobie naprawdę świetnym projektem o nazwie Gotham Knights i niestety jako fani komiksów i obyci widzowie seriali Arrowverse jesteśmy nieco zawiedzeni. Miejmy nadzieję, że serial będzie z większym budżetem i jakością niczym „Superman & Lois”.

Portal Variety podał także osoby, które będą stać za tą produkcja. Natalie Abrams, James Stoteraux i Chad Fiveash. Stoteraux i Fiveash są producentami wykonawczymi serialu, a współproducentem wykonawczym jest Abrams. Greg Berlanti, Sarah Schechter i David Madden z Berlanti Productions będą również producentami wykonawczymi. Warner Bros. Television też będzie brało udział w produkcji.

Jest to ekipa trzymająca ręce nad serialem Batwoman. Jednakże nie jest to jego spin-off, ani też nie będzie mieć powiązania z nadchodzącą grą o tym samym tytule.

Fabuła rozpoczyna się po zamordowaniu Bruce’a Wayne’a, gdy jego zbuntowany adoptowany syn zawiera nieprawdopodobny sojusz z potomkami znanych przeciwników Batmana.

To właśnie na nich przypada zła opinia, oskarżająca ich o zabicie Mrocznego Rycerza. Wtedy też będą robili wszystko by oczyścić swoje imię. Te wydarzenie stworzy z nich tytułowych Rycerzy Gotham!