Powrót ważnej postaci w „Young Justice: Outsiders”!

W ostatnim odcinku „Young Justice: Outsiders” pojawiła się bardzo ważna postać, która należała do drużyny w pierwszych dwóch sezonach serialu.

Pierwsze dwa sezony „Young Justice” skupiały się na przygodach Robina, Aqualad’a, Superboy’a, Miss Martian, Artemis oraz Kid Flash’a. W ostatnim sezonie drużyna łączy siły z Justice League, aby powstrzymać serię katastrof naturalnych wywołanych przez wynalazki The Reach’a. Gdy Flash i Impulse niemalże zdołali wyłączyć jedno z urządzeń przy użyciu super szybkości, okazuje się, że nie poradzą sobie bez pomocy Kid Flash’a. Heroiczny akt West’a kończy się jego śmiercią.

W jednym z ostatnich ocinków „Young Justice: Outsiders”, Nightwing zostaje ogłuszony, a osobą, która pomaga mu dojść do siebie jest właśnie Kid Flash. Jednakże drużyna została tam cofnięta do wyglądu z pierwszego sezonu, a wszystko, co dzieje się na ekranie zdaje się być jedynie czymś w rodzaju wizji.

Czy możliwe jest to, aby Wally West powrócił do „Young Justice: Outsiders”, tym razem na prawdę? Dajcie znać w komentarzach!