Czy serial Green Arrow and the Canaries otrzyma swój crossover?!

Podczas serialowej przerwy ze względu na panującą epidemię koronawirusa, dawno nie mieliśmy okazji otrzymać jakichkolwiek informacji o serialu „Green Arrow and the Canaries”, ale być może właśnie teraz pojawiło się coś, co może okazać się bardzo ważne w przyszłości!

Dowiadujemy się, iż gwiazdy serialu w ostatnich wywiadach w pewien sposób wspominały o możliwościach crossoverów, jednakże musimy zważać na to, iż czas akcji serialu będzie rozgrywał się w 2040 roku!

„Myślę, że spinoff daje wiele okazji do dalszego budowania relacji, które rozpoczęliśmy w Arrow, do ich przeniesienia. Mamy na świecie tyle twardych kobiet, jak np. Nyssa al Ghul, czy sprowadzenie Caity Lotz [z Legends of Tomorrow]. Mia ma także świetne relacje z Barrym Allenem, sprowadźcie ich!”. – powiedziała aktorka McNamara dla portalu TooFab.

Powyższym akcentem aktorka, która wciela się w postać Mii Smoak, przekazała wszystkim, iż chciałaby crossoverów z ww. postaciami co nawet mogłoby być do wykonania, oczywiście Nyssa byłaby w podobnym wieku co Dinah Drake, ale Sara Lance i Barry Allen bez problemu mogliby się przenieść w czasie do 2040 roku!

Aktorka przy okazji wywiadu wspomniała także o świeżości nadchodzącego serialu, aktorzy mają sporo energii i prawdopodobnie pojawi się jeszcze więcej nowych twarzy!