Czy „Green Arrow and the Canaries” powstanie? Katie Cassidy jest tego pewna!

Podczas gdy Arrow oficjalnie zakończył się na początku tego roku, Arrowverse może mieć więcej historii osadzonych w Star City. Świat CW ma w zanadrzu kolejną potencjalną serię, Green Arrow and the Canaries, której pseudo-pilot wyemitowano w ramach ostatniego sezonu Arrow. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia losów serii, ale są dość optymistyczne głosy w tej sprawie. W ostatnim wywiadzie z TVLine Katie Cassidy ujawniła, że „jest pewna”, że serial w końcu trafi na mały ekran.

„Jestem bardzo pozytywną osobą, więc jestem pewna, że ruszymy [z serialem]”, wyjaśniła Cassidy, która wciela się w rolę Laurel Lance/Black Canary. „Jeśli kiedykolwiek był czas na trzygodzinny, w pełni kobiecy „badass” show, to właśnie teraz jest ten czas! Więc nie martwię się. Czuję się z tym całkiem nieźle.”„[Widząc] więcej Black Siren, jej życie, i jak się dostała do 2040 roku. Więcej tego jak idzie tą drogą bohaterów, kobiet, wraz z Green Arrow i innymi Kanarkami”, dodała Cassidy. „Kocham grać bohatera, kocham grać złoczyńcę… Jestem po prostu podekscytowana, że mogę w to wskoczyć.”

Podobnie mówiła też Katherine McNamara, która teoretycznie zagrałaby w serialu jako Mia Smoak-Queen, w niedawnym wywiadzie dla ComicBook.com. Jak ujawniła w ramach serii wywiadów „Talking Shop”, planowanie wszystkiego jest obecnie zawieszone z powodu pandemii COVID-19.

„Nie mam pojęcia”, wyjaśnia McNamara. „Po prostu zapytałam pewnego dnia i z powodu stanu świata i wszystkiego, co się dzieje, wszystko się zmieniło. Nikt nie wie, co się dzieje. Mieliśmy wiedzieć dopiero w maju, a teraz, w tym momencie, kto wie, kiedy zostaną podjęte decyzje.”

„Wiesz, najwyraźniej tak wspaniale się bawiłam grając Mię”, dodaje McNamara. „Chciałabym wrócić, zwłaszcza teraz, gdy jest dla niej tak wiele ekscytujących rzeczy, ubrać strój Green Arrow i ruszyć do przodu. Zrobili dla mnie naprawdę świetny kostium, który uwielbiam, więc chętnie bym go ponownie założyła, ale zobaczymy. Czas pokaże.

W obsadzie Green Arrow and the Canaries znaleźliby się także Juliana Harkavy jako Dinah Drake i Charlie Barnett jako John Diggle Jr.

Jak widać, dwie główne bohaterki serialu bardzo chcą, żeby doszedł on do skutku. A co sądzą o tym czytelnicy FLARROW.pl? Dyskusja, jak zwykle w komentarzach i na naszym fanpage!