Czarny Joker w serialu „Batwoman”!

Co się wydarzyło w serialu „Batwoman”. Właśnie widzieliśmy debiut czarnego Jokera!

Trzeci sezon serialu „Batwoman” rozpoczął się od tego, jak w końcu po latach Ryan Wilder mogła poznać swoją matkę Jada Jet. Zaskakujący jest również fakt, że stoi ona na czele potężnej firmy „Jeturian Industries” oraz ma na swoim koncie sporo tajemnic i grzechów. Dodatkowo co się okazało, Ryan nie była jedynaczką, ponieważ jej matka miała także syna Marquisa. To właśnie na nim opieramy dzisiejszy mocny artykuł!

Jak się okazało, Marquis gdy był jeszcze dzieckiem doznał traumy po spotkaniu z Jokerem. To też doprowadziło do tego, że miał skłonności do przemocy – tak gwałtowne, że jego matka Jada Jet  chciała go uśpić. Marquis uzyskał przewagę nad tym planem, szantażował Ryan, by przepisała na niego część własności do Wayne Enterprises i zaczął publicznie ogłaszać swój udział w firmie w telewizji na żywo. Na domiar złego Marquis ufarbował włosy na fioletowo, przez co fani zaczęli się zastanawiać, czy jest to serialowa nowa wersja Jokera.

Aktor grający Marquisa, Nick Creegan w ostatnim wywiadzie potwierdził, że jego postać odegra rolę Jokera co było dla niego zaskakującym faktem, gdy dowiedział się o takiej ewentualności od producentów serialu.