Jakiś czas temu dowiedzieliśmy się, że w nadchodzącym sezonie „Titans” pojawi się nikt inny, jak Oracle, czyli Barbara Gordon! Teraz w końcu wiemy, kto sportretuje jej postać.

Jak donosi serwis Variety – W tę rolę wcieli się Savannah Welch, którą kojarzyć możecie z „Six”, „The Transcendents”, albo po prostu jej utworów muzycznych.

Potwierdził się także wyciek z kwietnia 2020, który sugerował, iż na ekranie mielibyśmy ujrzeć Oracle, czyli Barbarę, która przeżyła niemiłe spotkanie z Jokerem, przez co wylądowała ona na wózku inwalidzkim. Tak samo sprawdziła się informacja, iż przejęła ona pałeczkę po swoim ojcu i pełni teraz funkcję komisarza oddziału policyjnego w Gotham.

Z opisu wynika, że sporo ma na głowie, a powrót Dicka do Gotham jeszcze bardziej wszystko komplikuje. Nie tylko po raz kolejny połączą siły w walce ze złem, ale i ponownie poczują coś do siebie. Okazuje się też, że zupełnie jak Grayson, to jej kontakty z Batmanem nie należą obecnie do najprzyjemniejszych.

Nie ukrywamy, iż jesteśmy nieco zaskoczeni tym wyborem, szczególnie że początkowo celowano w kogoś młodszego, jednakże dotychczasowe doświadczenia z tym serialem nauczyły nas, aby nikogo nie skreślać już na samym początku.

Co sądzicie o tej decyzji? Jeżeli mieliście swoje typy, to podzielcie się nimi w komentarzu na naszym fanpage! 🙂