PODZIEL SIĘ

Dzięki amerykańskiej stacji The CW poznaliśmy opis drugiego odcinka piątego sezonu serialu Legends of Tomorrow. Epizod nosi nazwę „Meet the Legends” i ukaże nam Legendy, jako gwiazdy!

Wydarzenia w tym odcinku są następstwem tego, co wydarzyło się w Krzysie na Nieskończonych Ziemiach. Nowa rola Legend, jako znanych na całym świecie bohaterów nie przypada wszystkim do gustu. Pomimo to, na pokładzie Waveridera pojawia się ekipa, która ma za zadanie przygotować film o pracy Drużyny. Na nieszczęście dla Legend, muszą się oni zmierzyć z groźnym przeciwnikiem, którym jest Rasputin.

Opis odcinka:

Sara (Caity Lotz), Ray (Brandon Routh) i Mick (Dominic Purcell) są zszokowani, gdy odkrywają, że Legendy stały się sławne. Wygląda na to, że wszyscy poza Sarą cieszą się ze sławy, do tego stopnia, że zapraszają ekipę filmową, by nakręciła o nich film, podczas gdy oni badają nową anomalię na Osi Czasu. Legendy odkrywają, że przyczyną komplikacji jest Rasputin, przybywający z Piekła, który może być znacznie trudniejszym przeciwnikiem, niż oni przewidywali. W międzyczasie Constantine (Matt Ryan) myśli, że zna przyczynę anomalii i informuje zespół, że niełatwo będzie je pokonać.

Zdjęcia:

LoT 5×02

W epizodzie pojawią się dobrze znane nam postacie, czyli Nick Zano,  jako Nate Heywood, Maisie Richardson-Sellers, jako Charlie,  Tala Ashe, jako Zari, oraz  Jes Macallan, jako Ava. Zobaczymy także Olivię Swann, która wcieli się w rolę Astry Logue.

Premiera odcinka odbędzie się 22 stycznia (czasu polskiego).