PODZIEL SIĘ

Studio Sony Pictures tuż po wydaniu pierwszego zwiastuna filmu “Morbius” postanowiło wydać oficjalny opis.

Jak wiemy Sony buduje własne uniwersum bazując na postaciach znanych z uniwersum Spider-Mana, gdy widzieliśmy już Venoma, nadszedł czas na Morbiusa, czyli Żyjącego Wampira!

Opis filmu:

Jedna z najbardziej przekonujących i skonfliktowanych postaci Marvela pojawia się na dużym ekranie, gdy zdobywca Oscara, aktor Jared Leto przekształca się w tajemniczego antybohatera, znanego jako Michael Morbius (Dr Morbius), niebezpiecznie chorego z rzadkimi zaburzeniami krwi, który zdecydowany jest ratować innych cierpiących z powodu tego samego losu, podejmuje desperacką grę. To, co na początku wydaje się radykalnym sukcesem, wkrótce okazuje się być lekarstwem potencjalnie gorszym od choroby.

Zwiastun:

Po obejrzeniu powyższego zwiastuna, w sieci pojawiły się pierwsze spekulacje fanów, czy Sony nie przygotowuje nam skład największych wrogów Spider-Mana w jednym filmie? Mowa oczywiście o ekipie Sinister Six!

Pod koniec zwiastunu pojawił się Vulture z filmu Spider-Man: Homecoming, który był obecny w drużynie Sinister Six w komiksach i Spider-Man: The Animated Series.