Aktorka znana z “Teorii Wielkiego Podrywu” i “Charmed” pojawiła się w programie internetowym Conan i przekazała fanom serialu animowanego “Harley Quinn” nieco nowych informacji na temat fabuły kolejnych odcinków.

Podczas rozmowy z Conanem O’Brienem Kaley potwierdziła, że w serialu pojawi się wątek romansu Harley z Poison Ivy – zrobiła to niewypowiadajac kluczowych słów. Zamiast tego opowiedziała żart, który wyjaśnił wszystko… I uświadomił fanom, że aktorka jest o wiele bardziej zabawna, gdy ma przygotowane kwestie!

Harley po raz pierwszy pojawiła się w serialu animowanym “Batman: The Animated Series”. Stała się na tyle popularna, że zaczęła pojawiać się w komiksach. Postać znacznie ewoluowała na przestrzeni lat. Harley pojawiła się w na srebrnym ekranie w “Suicide Squad” i “Birds of Prey”. Teraz losy ekscentrycznej bohaterki możemy śledzić w animacji “Harley Quinn” – tym razem jednak dziewczyna dostrzega, że jej związek z Jokerem był toksyczny i postanawia go raz na zawsze zakończyć.

Nagranie z wywiadu możecie obejrzeć poniżej.

 

Harley i Ivy od zawsze ciągnęło do siebie w komiksach. Potwierdzono, że obie panie są biseksualne, więc wielokrotnie spotykały się również z mężczyznami. Harley z Jokerem, a Poison Ivy z Kite-manem, który pojawił się już na początku animacji “Harley Quinn”. Wielu fanów liczy na pojawienie się romansu między przyjaciółkami, który jak widać dojdzie do skutku.