Czy jeszcze pamiętacie krótki występ Deathstroke’a w filmie Justice League? Jeśli nie, to warto sobie przypomnieć bo postać ta ma wrócić w filmowej wersji Zacka Snydera!

Według portalu The Wrap aktor Joe Manganiello miał powrócić na plan Justice League na przysłowiowe dokrętki produkcyjne reżysera Zacka Snydera w celu realizacji jego pomysłu filmu na Snyder Cut. Aktor miał okazję wcielić się w Slade’a Wilsona tylko na krótkie cameo właśnie podczas filmu Justice League i tak po nim słuch zaginął, a my nie mieliśmy więcej okazji podziwiać popularnego złoczyńcy DC Comics.

Jednakże ta informacja to też pewnego rodzaju plotka i teoria, a to za sprawą zdjęcia, które opublikował ostatnio aktor z obecności na turnieju Verizon 5G League of Legends: Wild Rift Invitational transmitowanym na Twitchu. Na poniższym zdjęciu możemy zobaczyć aktora w typowej dla Deathstroke’a fryzurze. Bardzo jasne, niemalże białe i krótko ostrzyżone włosy. Sam aktor nie zdementował, ani też nie potwierdził tych plotek, zatem musimy czekać na rozwój wydarzeń!