Popularna ostatnimi czasy organizacja One Milion Moms nawołuje do bojkotu nadchodzącej filmu “Eternals” należącego do Kinowego Uniwersum Marvela za pocałunek pary tej samej płci!

Film “Eternals” to jeden z najbardziej wyczekiwanych filmów tego roku, który ma zastąpić Avengersów i przyciągnąć do kina taką samą rzeszę ludzi, jak poprzednie produkcje Marvela. Jak na razie Eternalsi robią furorę w mediach internetowych ze względu na debiutanckie treści LGBTQ. O homoseksualnej parze już wiemy ponad rok czasu, a ostatnio na dokładkę informowaliśmy Was o trójkącie miłosnym. Także film Marvela będzie naprawdę bardzo inny od tych, które widzieliśmy do tej pory.

Jednakże homoseksualne treści spotkały się z negatywnym odbiorem nie tylko u zagorzałych fanów Marvela, ale również organizacji One Milion Moms, której nie spodobał się pocałunek dwóch homoseksualnych postaci w filmie, a scena będzie trwała ponad 5 sekund!

One Million Moms to mocno konserwatywna organizacja należąca do Amerykańskiego Stowarzyszenia Rodzin, która od chwili powstania atakowała wiele popularnych tytułów, w tym “Lucyfera”.

Organizacja ta postanowiła wydać na swojej stronie oświadczenie, że nie godzi się szerzeniem homoseksualizmu na ekranach kin w filmach superbohaterskich.

UWAGA! Nadchodzący film Marvel Studios – “Eternals” – który trafi do kin 6 listopada, będzie zawierał homoseksualnego superbohatera i pocałunek z osobą tej samej płci. One Million Moms potrzebuje Twojej pomocy, aby upewnić się, że jak najwięcej osób zda sobie sprawę z tego, że Marvel narzuca rodzinom ideologię LGBTQ. […]

Marvel wybrał poprawność polityczną, zamiast treści przyjaznych rodzinie. Marvel powinien pozostać przy dostarczaniu rozrywki, zamiast forsować ideologie.

Jeśli jesteście przeciwnikami sceny pocałunku, to możecie wspomóc organizację i wejść na ich stronę, aby wysłać do Marvel Studios podpisaną przez siebie petycję w celu usunięcia aktów homoseksualizmu! W chwili pisania tego artykułu, w akcji wzięło udział już 17560 osób.