To już koniec tego wielkiego widowiska, jakim był „Kryzys na Nieskończonych Ziemiach”. Choć w całym crossoverze nie zabrakło kilku ciekawych gości, to jednak jedno z cameo zaskoczy zapewne nie jedną osobę. Jedno jest pewne – nikt nie spodziewał się takiego kalibru po The CW!

SPOILER! CZYTASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!

W czwartej części Kryzysu widzimy Spectre’a, który pomaga naszym bohaterom wydostać się z Punktu Zanikania. Kluczem do ich ucieczki okazał się Barry, któremu Oliver dał możliwość wykorzystania speedforce w nieco inny, unikatowy sposób.

Następnie akcja przenosi się do STAR Labs, gdzie Flash spotyka…filmowego Flasha, w którego wciela się Ezra Miller! Okazuje się, że ten drugi dopiero co poznaje tajniki mocy prędkości. Bohaterowie urządzają sobie krótką pogadankę na temat swoich strojów, co jest oczywiście pstryczkiem w nos wszystkim narzekaczom w sieci, którzy właśnie z tego powodu stroili sobie żarty.

Nie da się ukryć – to niesamowite, czego dokonała w teorii niszowa stacja telewizyjna. Od dziś śmiało możemy stwierdzić, że całe aktorskie uniwersum DC to jedno, spójne uniwersum, wow!

A Wy jakie macie odczucia co do tego cameo? Nam wręcz zabrakło słów!