PODZIEL SIĘ

Chyba każdy musi zobaczyć najnowsze zdjęcie gwiazdy “Matrixa” i “Johna Wicka” w zupełnie nowej odsłonie – jako postać Namora, rozgrzewającą do czerwoności kinowy świat Marvela!

Jak do tej pory, Namor nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany ani przedstawiony przez MCU. Jednakże, fani już teraz zastanawiają się kto mógłby zostać obsadzony w konkurencyjnej dla Aquamana roli, kiedy castingi wystartują z kopyta.

Jednym z lepszych kandydatów (cieszącym się wielką sławą – szczególnie po występie w najnowszej produkcji “John Wick 3”) jest Keanu Reeves! Poniżej przedstawiamy przepiękne dzieło, które może przybliżyć fanom kandydaturę kanadyjskiego aktora.

Rok 2019 wydaje się być właśnie rokiem Reevesa – jest on praktycznie wszędzie. Poczynając od głównej roli we wspominanym już John Wick: Chapter 3 – Parabellum”,przez cameo w “Always be my maybe”, dubbing dla nowej postaci Duka Cabooma w ” Toy Story 4″, nie mówiąc już Cyberpunk 2077, którego jak zostało ostatnio ujawnione Keanu będzie częścią. Sam aktor wyraził chęć przejęcia roli Wolverina, a jego rosnąca rzesza fanów proklamuje go na Człowieka Roku Magazynu “Times”.

Wiadomo nie od dziś, że kanadyjczyk świetnie czuje się w filmach akcji, zagrał m.in w “Point Break”, “Speed” no i oczywiście w “Matrixie”. Czuje się on bardzo pewnie jeśli chodzi o sceny walki, a swoje choreografie i sceny kaskaderskie w większości wykonuje sam, przez co świetnie pasowałby do roli Namora.

A wy widzielibyście go w tej roli? Może jednak macie dosyć i uważacie że “co za dużo to niezdrowo”? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Kliknij tutaj i przejdź do najlepszego sklepu internetowego z gadżetami superbohaterów!