Mamy niestety złe wiadomości dla fanów serialu The Flash, jako że ukochany członek obsady, długoterminowa postać w jednym z największych hitów CW, najprawdopodobniej odchodzi po 5 sezonie. Jak możecie się domyślać z nagłówków, chodzi o Carlosa Valdesa a.k.a. Cisco Ramon/Vibe.

Carlos jest regularną postacią we Flashu od samego jego początku, dosyć często występował on również gościnnie w Arrow, u boku Danielle Panabaker (Caitlin) oraz Grunta Gustina (Barry). Jednakże, jak dowiedziało się ostatnio We Got This Covered, aktor chce ruszyć dalej ze swoją karierą, opuszczając serial wraz z końcem 5 sezonu.

Biorąc pod uwagę dynamikę serialu, najbardziej prawdopodobnym sposobem na odejście, będzie po prostu wypisanie z serialu, a nie śmierć postaci, co pozostawia otwarte drzwi dla Valdesa, gdyby chciał powrócić gościnnie (chociażby na następny crossover “Crisis on Infinite Earths”).

Nie da się ukryć, że postać Cisco jest w obecnym sezonie zdecydowanie na drugim planie, co może potwierdzać opisywaną przez nas informację oraz przygotowywać nas na jego odejście. Ma to sens, biorąc pod uwagę najpierw bolesne rozstanie z Gypsy, potem utratę mocy z rąk Cykady. Od tego czasu jego głównym zajęciem jest tworzenie leku dla metaludzi, przez co był nieobecny przez dobrych kilka odcinków (włączając w to ostatni: “Goldfaced“).

Mimo tego, że nasze źródło mówi o zdecydowaniu i dużej chęci rezygnacji przez serialowego Cisco, to nic nie może ono potwierdzić na 100%. Co za tym idzie, jest jeszcze szansa, że Carlos się rozmyśli i zostanie w serialu mimo wątpliwości.

Cisco jest jedną z naszych ulubionych postaci w serialu, oczarowując nas swoim geniuszem, oryginalnymi ksywkami dla złoczyńców oraz swoim oddaniem dla Team Flasha. Jego postać wprowadza lekkość oraz niesamowitą dawkę humoru, więc jej brak, może zabrać serialowi dużo z jego charakteru.

Będziecie tęsknić za Cisco? Ja bardzo 🙁