Dwa tygodnie temu pisaliśmy o wielkich powrotach Colina Donnella i Josha Segarra w 8. sezonie Arrow, a dzisiaj mamy dla Was najnowsze informacje dotyczące okoliczności pojawienia się tych dwóch popularnych aktorów w ostatkach serialu.

W wywiadzie dla portalu TVGuide, aktor Colin Donnell, który wcielał się w postać Tommy’ego Merlyna wyjawił nieco więcej informacji dotyczących powrotu do serialu, co ma być bardzo satysfakcjonujące dla fanów!

„Myślę, że Stephen [Amell] powiedział o tym najlepiej podczas Comic-Con. Myślę, że fani zobaczą Tommy’ego w sposób taki, jak bardzo chcieli.” – powiedział Donnell. 

Jest to interesująca wypowiedź aktora, zwłaszcza że fani naprawdę chcieli zobaczyć Tommy’ego, który żyje i ma się dobrze. Dla tych, którzy nie pamiętają, Tommy Merlyn był ważną postacią w pierwszym sezonie, który odgrywał rolę najlepszego  przyjaciela Olivera Queen’a (Stephen Amell), chociaż w późniejszym czasie ich relacje były mocno napięte przez związek miłosny Tommy’ego z Laurel. Jednak w finale sezonu Tommy został śmiertelnie ranny podczas przedsięwzięcia, jednakże przed tym wydarzeniem Oliver zdołał się jeszcze spotkać z Tommym co skutkowało ich ostatecznym pogodzeniem. Od tego czasu śmierć Tommy’ego była dla Olivera źródłem bólu. Jeśli powrót młodego Merlyna w ósmym sezonie serialu Arrow da fanom to, czego pragną, to istnieje szansa, że w jakiś sposób zobaczymy Tommy’ego w pełni żywego i szczęśliwego.

Do serialu wróci również postać Moiry Queen jak i sama posiadłość Queenów. Być może ma to związek z crossoverem “Crisis on Infinite Earths” i zobaczymy życie tych postaci na alternatywnych Ziemiach, gdzie żyją sobie spokojnie i szczęśliwie.