PODZIEL SIĘ

Ben Schwartz, gwiazda nadchodzącego Sonic the Hedgehog oraz potencjalny Plastic Man, twierdzi, że ten rozciągliwy bohater powinien zostać dla DC kimś w rodzaju Deadpoola!

„Jeśli spojrzysz na oryginalnego Plastic Mana, jest on złodziejem, który dostaje supermoce, a potem używa swoich powiązań z kryminalnym półświatkiem, aby pomóc policji.” – mówił Schwartz podczas CinemaConu w Las Vegas.

„Ale w mojej głowie o wiele fajniejszym byłoby, gdyby był złodziejem, dostał supermoce, a potem powiedział sobie ‘Walić to. Chcę dalej robić to, co robię.’. Również, jeśli spojrzysz na kreskówki czy jego inne wersje, jest zabawny! Jest bardzo zabawny. I myślę, że to, co Ryan Reynolds i Tim Miller zrobili z Deadpoolem, DC powinno zrobić, wprowadzając swojego własnego zabawnego bohatera. ‘Shazam!‘ właśnie taki był i dlatego myślę, że to byłoby świetne. Bardzo kocham tę postać. Myślę, że muszę być bardzo głupkowaty, jeśli kiedykolwiek dostanę szansę, aby go zagrać.”

Schwartz opisuje samego siebie jako fana komiksów i twierdzi, że jest „gotowy”, aby zagrać rolę Plastic Mana. Pierwszy raz mówił o tym ubiegłego kwietnia, a w grudniu ponownie odezwał się w tej sprawie na Twitterze, kiedy to Amanda Idoko została potwierdzona jako scenarzystka nadchodzącego filmu o tym bohaterze.

Podobny obraz

Dosyć niedawno Schwartz na Twitterze odpowiedział na komentarz Davida Sandberga, reżysera Shazama!, dotyczący sugestii, że to właśnie on powinien przejąć kontrolę nad Plastic Manem. Sandberg powiedział tam, że zgodziłby się na to tylko, gdyby w projekcie wziął udział również Schwartz:

Nad filmem pracuje już producent Robert Shaye (Koszmar z Ulicy Wiązów, Władca Pierścieni). Opisał on go jako „komedię akcji” z głupkowatą i lekką duszą komiksowego bohatera z lat 40.

Na razie nie wiadomo, kiedy miałaby się odbyć premiera. DC i Warner Bros. pracują w tym czasie nad innymi projektami, m.in. Wonder Woman 1984, Birds of Prey, New Gods, The Suicide Squad, The Batman czy Aquaman 2.

Jak myślicie? Plastic Man miałby szansę stać się na DC tym, kim Deadpool jest dla Marvela? Koniecznie podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach oraz na Discordzie!