Lucifer

Nowa plotka dotycząca 4. sezonu Lucyfera!

W internecie pojawiła się dosyć ciekawa plotka, która może wkurzyć naprawdę spory krąg zainteresowanych serialem, ale i także wielu zaciekawić.

Przypomnijmy, iż w wielkim finale trzeciego sezonu Lucyfer znów uwierzył, że zasługuje na swoje diabelskie oblicze, które to ponownie zagościło na jego twarzy. On sam zbytnio tego nie zauważył, co doprowadziło do tego, że Chloe zobaczyła kim tak naprawdę jest Lucyfer Morningstar.

A co jeśli nie? Jednym z pobocznych wątków tego serialu było ciągłe przesuwanie tego, że Lucyfer to po prostu Lucyfer. Jak się okazało, wielu fanów nie może się pogodzić, iż ten wątek zostanie już prawdopodobnie zamknięty.

Na Reddicie fani postanowili stworzyć pewną teorię, która mówi, iż Chloe tak naprawdę nie zobaczyła diabelskiej twarzy Lucyfera. Wielu fanów zastanawia się pewnie, jak to możliwe? Rozchodzi się głównie o to, iż Chloe jest „odporna” na „magiczne uroki” Lucyfera, dlatego też nie może ona zobaczyć jego diabelskiego oblicza. Ciekawie też można wpasować słowa Chloe, które wypowiada pod koniec. Mogą one odnosić się do zwłok Kaina, a nie tego, jak wyglądał teraz Lucyfer.

Na pierwszy rzut oka ma to nawet jakiś sens. Niestety, ale jak się przyjrzymy starszym odcinkom, to Chloe zobaczyła w odbiciu, jak Lucyferowi zaświeciły się oczy na czerwono, co prawdopodobnie wyklucza już tę teorię.

A czy dla was ma ona sens? Napiszcie w komentarzu, jaki wy byście chcieli rozwój wydarzeń w następnych odcinkach!